www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: Naka'nın geçtiğimiz yıldaki çalışmaların paylaşıldığı 2020 Gelşim Anketi göz atmak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[MANGA] [YENİ BÖLÜM]:Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 23. Bölüm TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
 1. DarkHall
  Ellerine sağlık gerçekten güzel bir tarzın var, dijital çizimle aran baya iyi görünüyor :) çizim yaptığın grafik tabletini, kullandığın programı falanda açıklama olarak yazman da çok hoş. Böyle toplu halde paylaşmışsın resimleri ama istersen ayrı ayrı da paylaşabilirsin. Günde ayrı ayrı 5 çalışma paylaşabilme hakkın var. Çizimlerin gerçekten güzel ve chibi çizimine yatkın bir çizim tarzın var, şu anda devam eden maskot çizimi yarışmasına ciddi ciddi katılmayı düşünmeni öneririm :)
  1. CelineSparkle
   asdfshşklaaaaaaaa Q//u//Q çok çok çok teşekkürler!! Beraber paylaşmamın sebebi aslında paylaşmaya değer olmamaları hehe TuT Dikkat çekici ve baya emek verdiğim resimleri tabi ki ayrı olarak paylaşıcam!! Ve evet katılmayı düşünüyorum eğer bir tasarım yetiştirebilirsem! ^_^
   CelineSparkle, 26 Temmuz 2015
  2. DarkHall
   yetişrirsin diye düşünüyorum daha bir hafta var yarışmanın sonlanmasına, çalışmanı bekliyoruz gerçekten maskot çizimini görmek isteriz kolay gelsin :)
   DarkHall, 26 Temmuz 2015
Top