www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
 1. DarkHall
  Ellerine sağlık gerçekten güzel bir tarzın var, dijital çizimle aran baya iyi görünüyor :) çizim yaptığın grafik tabletini, kullandığın programı falanda açıklama olarak yazman da çok hoş. Böyle toplu halde paylaşmışsın resimleri ama istersen ayrı ayrı da paylaşabilirsin. Günde ayrı ayrı 5 çalışma paylaşabilme hakkın var. Çizimlerin gerçekten güzel ve chibi çizimine yatkın bir çizim tarzın var, şu anda devam eden maskot çizimi yarışmasına ciddi ciddi katılmayı düşünmeni öneririm :)
  1. CelineSparkle
   asdfshşklaaaaaaaa Q//u//Q çok çok çok teşekkürler!! Beraber paylaşmamın sebebi aslında paylaşmaya değer olmamaları hehe TuT Dikkat çekici ve baya emek verdiğim resimleri tabi ki ayrı olarak paylaşıcam!! Ve evet katılmayı düşünüyorum eğer bir tasarım yetiştirebilirsem! ^_^
   CelineSparkle, 26 Temmuz 2015
  2. DarkHall
   yetişrirsin diye düşünüyorum daha bir hafta var yarışmanın sonlanmasına, çalışmanı bekliyoruz gerçekten maskot çizimini görmek isteriz kolay gelsin :)
   DarkHall, 26 Temmuz 2015
Top