www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Alp Gız ve Atası..
Eskizler & İmgesel Çizimler Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: nihilkun, 7 Şubat 2016
 • Gaza gelince bir anlık çizim, amcanın duruş çok kalıp gibi oldu amma artline ile çizmeye girişince direk, silme imkanım yok idi, yapacak birşey yok..neyse, imgesel..
 1. Meliha Keskin
  yok artık ama ya :048: gerçekten çok hoş oluyorlar orta asya hakkında bir manga yapsana :begenmis:
  1. nihilkun
   Heheh çok teşekkür ediyorum valla sağolasın [: voo manga yapmak ve ben..bilemiyorum..pek cesaret isteyen bir mesele şu manga işi..inşallah ygs den sonra ve yazın böyle birşeyler yapmayı çok istiyorum bakalım kısmet [: kültürümüzü işlemeyi çok istiyorum aslında manga tarzı birşeyde *-*
   nihilkun, 20 Şubat 2016
  2. Meliha Keskin
   inşAllah ygs sınavın mükemmel geçer ve yazın manga için çalışırsın :) çok hoş olur senin elinden çıkan bir orta asya mangası :)
   Meliha Keskin, 20 Şubat 2016
Top