www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Deneme:)
Karakalem & Serbest Tarz Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Queen Ocean, 20 Ağustos 2015
 1. Anjiaa
  En başta çizgi çalışması olmak üzere bayağı bir pratiğe ihtiyacın var. Böyle denemelerden önce bence biraz yüz hatlarını vücut anatomisini araştır ve bol bol çizgi çalış .
  1. Queen Ocean
   İş yerinde tele attigim resimleri cizmeye calişyorum pratik icin zamanim olmuyor malesef. Cizdiklerimden rahatsizsiniz sanirim?
   Queen Ocean, 21 Ağustos 2015
  2. Anjiaa
   Neden rahatsız olayım efendim? Sadece öneri sundum bir çeşit eleştiri de denebilir. Sürç-i lisan ettiysek affola. İstemiyor iseniz bir daha böyle yorumlar bırakmam
   Anjiaa, 21 Ağustos 2015
  3. Queen Ocean
   Aslında doğru olan cokca cizim yapıp ondan sonra denemeler yapmak ama ben bütün gün calıştıgım icin akşama eve yorgun geldiğim icin acamıyorum iş yerinde 1 saat ne kadar cizim yapabilirsem yapıyorum artık:) ilgilendiğiniz icin cok teşekkür ederim :) eğer ben yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayınız :)
   Queen Ocean, 22 Ağustos 2015
Top