www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Dijitalli
Dijital Çizim Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: ckas, 25 Eylül 2015
 • Tabletten yaptığım ilk ve tahminen son dijital çalışmam D: Kağıda kıyasla baya zormuş ben kolay diye düşünüyordum :( en azından parmakla çizdiğim için daha rahat oldu :P ama sanırım başka dijital çalışma yapmam tembelliğimden D:
 1. Shinrin
  Bence bırakmayı düşünme çünkü ilk denemene göre çok iyi . Senden büyük şeyler bekleyebiliriz . Kavrama yeteneğin çıok geniş bence devam et daha başarılı olacağından eminim.
  1. ckas
   Teşekkür ederim ama bu bakarak yaptığım bir çalışma ve tabletten yaptığım için biraz daha kolay geldi.Ne yazık ki imgesel çalışmalarda dijital ortamda bu kadar iyi değilim :(
   ckas, 25 Eylül 2015
Top