www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
~DUYURU~
ÇizgiRoman&Manga&Webtoon Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 5 Nisan 2016
 • Herkese merhaba arkadaşlar.
  Üzücü, şaşırtıcı ve evet kötü bir haberle karşınızdayım.
  Lafı uzatıp dolandırmaya niyetim yok; kendim de üzülerek söylemek zorundayım ki BLASTER TAMAMEN İPTAL OLMUŞ BULUNMAKTA.
  Evet malesef doğru. Severek, eğlenerek okuyup takip ettiğinizi biliyorum. Ve biliyorum bu hiç de profesyonelce bir hareket değil ve belki bana biraz prestij kaybettirecek bir karar ama böyle olmak zorunda.
  Belirtmek isterim ki, Blaster'ı severek ve eğlenerek çizmeye devam ediyordum. Yanı sıkılma, bıkma, yorulma ile bir alakası yok, hevesimin kaçması yada maymun iştahı hiç değil. Blaster'ın hikâyesini bitirmeyi çok isterdim. Tamamen kişisel bir değişim ve kararla alakalı bir durum.
  Ama bu Blaster için bir veda da olsa benim için değil. Farklı tarzlarda, daha olgunca çizgi romanlar yapmayı düşünüyorum. Yani tarz değişikliğine gidiyorum denebilir ve inşallah o tarzda Blaster'dan daha kaliteli işler çıkaracağım.
  Yeni uzun soluklu bir seri üretene kadar da yeni yapmak istediğim tarzda, kısa ve öz ve de tamamen renkli one-shot çizgi romanlar çıkarmayı düşünüyorum.
  Yorum ve goruşlerinizi belirtmekten çekinmeyin.
  Blasterdan daha orijinal ve kaliteli gelecek yeni projeler için beni takip etmeye devam edebilirsiniz :)
  Son olarak da Blaster'ın hiç çıkamayacak olan üçüncü sayısının bitmiş ilk 3 sayfasını ve 4. sayfasının eskiz halini sizlerle paylaşıyorum.
Ftsuu, Hakan, LeokaChan ve 9 kişi daha bunu beğendi.
 1. Ftsuu
  Galeriye bayağıdır uğramadığımdan yeni öğrendim :sob:. Üzüldüm ama umarım bir gün Blaster'a geri dönüş yaparsın.:D5f02ecd:
 2. Aycan Bekdemir
 3. gehalt
  :( Hayırlısı artık. :(
 4. yozora
  :endiseli: üzdü:aglayan: diger çizgi romanını merakla bekliyorum daha iyi olacağına eminim :begenmis:
  1. H. Penekli
   Çok teşekkür ederim, umarım öyle olacak :)
   H. Penekli, 5 Nisan 2016
 5. m.nurp
  Elveda Blaster...ama emin olduğum bir şey varsa,o da Blaster dan kat kat daha mükemmel hikaye,kurgu ve çizimlerle yeni serilere başlayacağındır.:) Yeni çizgiromanlarını sabırsızlıkla bekliyoruz,hayırlısıyla ^^ -4.sayfanın eskizinde ikinci karedeki Blaster in yüz ifadesi,kadının arkasından bakanlar...:tearsofjoy:-
Top