www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Er Best
İllüstrasyon Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: hadozee, 26 Eylül 2015
 • Kuralları yıkma çabası 1

  Evet yine sevilmeyecek ama hiç belkide bakılmayacak bir çizimle buradayım. Amacı bakılması yada görülmesi de değil zaten. bu güne kadar hep hep muhteşem renk dengesine sahip, süper kompozisyonu olan, anatomi kurallarına yüzdeyüz sirayet eden çizimlerle uğraştık. Çocuklar bile böyle yaptığına alkışlandı. Halbuki kendi gözlerindeki kafesi alkışladı insanlar. Oysa çocuk öylemiydi. Aldı eline 1 liralık kalemi ve karaladı derdi bişey çizmek değildi. O bi deneyimdi onun için.

  "Vaaay uzun bi çubuk ve beyaz bişeye sürtünce iz çıkıyo. Aaaa çok güzeeel"

  "Bak anne seni çizdim dedi" Bir olduğu yere özlemle...

  Koca kafalı eğri büğrü bi tipleme, belki insana bile benzememişti. ev işi, mutfak, komşular, vitrindeki ayakkabı hepsi birlikte şöyle bi göz ucuyla baktı kendi save noktasına... Gene sevmediği arkadaşından gelen mesaja tıklamamak için mausun ucuyla kapatması gibi:

  "Aa çok güzel olmuş kızım" dedi ve kulağındaki radyasyona geri döndü ağdalı kelimeleriyle. Bir insanla bir insanın üremesi için ortaya konulan ritüel hakkında konuşmak daha önemliydi. Halbuki kızın kağıdında yepyeni bir deneyim vardı. Ev işi, Mutfak, Komşular ve vitirindeki ayakkabının umrunda değildi ama. Nede olsa bi bihter yada behlül çizimi değildi...
Özüm K., Ayrem, yozora ve 3 kişi daha bunu beğendi.
 1. Shinrin
  Favorim ağaćlar . Ve yaptığınız açıklama gerçekten çok güzeldi.
 2. H. Penekli
  Arkadaki Michelangelo değil mi ya :sweatsmile::tearsofjoy:
Top