www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Executioner
Özgün Karakter Tasarımları Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 26 Eylül 2015
 • Executioner

  Orijinal karakterim Executioner(Cellat)! Kendi karakterlerimi üretip kendi çizgi roman evrenimi tasarladım epey bir süre, Cellat kişisel favorilerimden olur aynı zamanda :) Badass karakterlerin yanında, manyakları daha bir seviyorum sanırım :D

  Karakter Özeti:
  Cellat savaş ve Mortal Kombat oyunlarıyla büyüyüp, zekasını eğlencesine kullanarak geçirdi gençliğini, bir kez olsun ailesini gururlandırmak için üniversiteye gitmeye karar verdi ve makine mühendisliği okumaya başladı.
  Bir aile gezisi sırasında büyük bir sokak çetesi Tarafından anne babası ve ablası vahşice öldürüldü ve kendisi de ağır yaralandı. 2 yıl komada kaldıktan sonra uyandı. Ama yaşadığı trajediden sonra psikolojisi bozulmuştu ve Cotard Sendromu denilen bir hastalığa yakalandı. Bu hastalık Sebebiyle öldüğüne inanıyordu, bu düşünce onu tekrar ölemeyeceği sonucuna ulaştırdı ve bir çeşit Ölümsüz olduğuna inandı. Bunun sonucunda da vahşi, yerinde durmaz, deli, ve kana susamış, alt benliği Cellat ortaya çıktı.
  Cellat zekasını ve mühendislik bilgisini kullanarak ürettiği kendi el yapımı silahlarıyla şehirde suçluları vahşice katletmeye ve intikam almaya, kendince kahramancılık oynamaya başladı!

  Karakterin olayı kabaca böyle, yorumlarınızı beklerim :)
 1. Shinrin
  Guzel ama katliyamları ayrıntılı bekliyoruz ♡♡ güzrl olacak gibime geliyor çizimede diyecek yok ćok havalı . Sizdeyiz
  1. H. Penekli
   Sonradan sıkıntı çıkmaması için belirtmek isterim ki, cizgiromani çıkacak karakterin bu değil, bu karakterini sadece tanıtmak istedim, asıl dostumuz Blaster adını verdiğim boynuzlu garip adam :D ve sizi bolca eğlendirecek yanı uzulmebize gerek yok :)
   H. Penekli, 26 Eylül 2015
 2. 1numaralipanda
  kardeş çizgi roman ne zaman çıkıyor m.nurp unda melanie sini filan artık çıkartın sizde rahatlayın bizde :33c4b951:
  1. H. Penekli
   Blaster'in çıkmasına 2-3 hafta kaldı diyebilirim sanırım hadi :D :D Melanie'yi de Blaster'in ilerleyen sayılarında görebilirsiniz belki ;) :D
   H. Penekli, 26 Eylül 2015
 3. m.nurp
  Sanırım Blaster dan sonra en sevdiğim karakterin sevdicek ^^ Ve ne kadar zaman geçerse geçsin eskimeyecek muhteşem tasarım,muhteşem çizim.muhteşem renklendirme! This!
  1. H. Penekli
   Teşekür ederim ama *_* Blaster>Kangren ve Cellat mi sıralama :D her neyse, ama çok teşekkür ederim ya ^^
   H. Penekli, 26 Eylül 2015
  2. m.nurp
   Hayır,Blaster ayrı Kangren ve Cellat ayrı,daha doğrusu tüm karakterlerin ayrı Kangren ve Cellat ayrı :D Onlar özel...
   m.nurp, 26 Eylül 2015
 4. Aycan Bekdemir
  o silah.... o renklendirme .....o hikaye ...MİKEMMEL
  1. H. Penekli
   Bu yorum...bu teşekkür!! :D :D :)
   H. Penekli, 26 Eylül 2015
Top