www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
İlk Dijital Çizimim
Çizime Yeni Başlayanların Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: AzizCanBinen, 29 Eylül 2015
 • Yanlış hatırlamıyorsam 2014 başlarıydı, lapazz marka ucuz bir tablet kullanmıştım. Şimdi bakıyorum da ilk denemeler için fena değilmiş.
 1. Shinrin
  Emeğine sağlık çok güzel eski olsa bile :D çok geliştiğini görüyorum ki bence herkes görüyor harikasın ^^
  1. AzizCanBinen
   Teşekkürler :)
   AzizCanBinen, 30 Eylül 2015
 2. Hamanotaiki
  Uzun zamandan beri ucuz dediğin lapazz marka tableti kullanıyorum. 2008 desem yalan olmaz sanırım. Çizimin iyi ve bu konuda yetin olduktan sonra zaten kullandığın marka ne olursa olsun o sana sadece bir aracı. Denemen de başarılı, özellikle gökyüzündeki renk tonları falan hoşuma gitti çalışmaların için başarılar dilerim, ellerine sağlık.
  1. AzizCanBinen
   Ucuz dediğime bakma, ben de de wacom a geçince pek bi fark göremedim zaten. Çizmek istedikten sonra lapazz ya da cintiq farketmiyor gerçekten.
   AzizCanBinen, 30 Eylül 2015
  2. Hamanotaiki
   Diğer tabletlerin tek eksiği, yeni modeller de var mı yok mu tabi bilmiyorum incelemedim ama wacom da ki kadar birbirinden farklı uç seçeneğinin olmayışı sanırım. Ben yıllardır bi tane uçla yetiniyorum öpüp öpüp duruyorum aman kaybolma diye.
   Hamanotaiki, 30 Eylül 2015
 3. yozora
  Fena değilmiymiş:O bence çok iyi ellerine sağlık :)
  1. AzizCanBinen
   Eh işte abartılacak bişey değil, Sağol Derya :)
   AzizCanBinen, 30 Eylül 2015
Top