www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Karakter Profili- Pamuk Prenses
İllüstrasyon Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Valendra, 30 Haziran 2015
 • Klasik Pamuk Prenses karakterine kendi yorumum bir bakıma, kendileri Töz'de yayınlanacak mangamın ana karakterlerindendir.
 1. DoRoMoN
  cücen olayım pamuk prenses :oops: sen iste zehirli elman olayım ısır beni :oops: içinde yattığın cam tabutun olayım pamuk prenses :rolleyes:
  safstgasajks :D ya öyle böyle değil çok beğendim :92: arkadaş gelde en güzel pamuk prenses diyen o sihirli aynaya hak verme :D çok güzel çizilmiş. Kılıcı falan beni heyecanlandırdı belliki ekşın da var :43: mangasını sabırsızlıkla bekliyorum
 2. Merve Öz
  Çok epik ya :70: Eline sağlık!
 3. Evallark
  Çizim, boyama falan müthiş. Yorumuna bayıldım. Kadının gücünü gösteren bu tarz çalışmaları çok seviyorum. Çok asil durmuş. Ellerine sağlık.
Top