www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: Naka'nın geçtiğimiz yıldaki çalışmaların paylaşıldığı 2020 Gelşim Anketi göz atmak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[MANGA] [YENİ BÖLÜM]:Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 23. Bölüm TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
 1. Shinrin
  Yaprağa ayrıntı katsan daha iyi olabilirdi alt kısım çok iyi efekti iyi vermişsin elin olduğu bölümde iyi ama el biraz daha büyük olabilirdi ( uzun) tabii o karakterim vücut tipine bağlı ancak yaprağı daha ayrıntılı çizmen üst tarafında hareketlenmesine yardımcı olabilir ve daha kaliteli olur . İyi bir çizersin :)
 2. DarkHall
  Eline sağlık :) işte görmeyi çok istediğim çalışmalardan bu çalışma. Ancak bu zamanın geleceğini biliyordum. Çizgi Roman ve Manga sayfaları için yeni kategori açmak lazım. Bu kategori bitmiş çalışmalar için. Yeni kategori ile daha sonra ilgileneceğim. Şimdilik bu resmi özgün karakter çalışmaları bölümüne taşıyorum.
  1. GoktugOzgul
   Çok teşekkürler :)
   GoktugOzgul, 29 Haziran 2015
 3. SEKU
  dostum lanet olsun çok güzel gidiyo tam gaz devam derim :16:
  1. GoktugOzgul
   Teşekkür ederim :)
   GoktugOzgul, 29 Haziran 2015
Top