www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Metehan (Oğuz Kağan)
Özgün Karakter Tasarımları Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: crocodile, 16 Haziran 2016
 • Kendisi ve dönemi hakkında pek bir kaynak bulunmadığından tasvirleri ise şairane olduğu kadar anlaşılmaz olduğu için kafama göre çizdim umarım beğenirsiniz.
DarkHall, mchtklc, yozora ve 10 kişi daha bunu beğendi.
 1. nihilkun
  Gözler pek belli olmuyor lakin biraz daha çekikçe ve kafada bir börk olaymış çok daha güzel olurmuş amma böye de harika :O ellerinize sağlık, ve giyimi cidden müthiş olmuş, aramızdan böyle çizimler yapanların olması çok hoş [:
  1. crocodile
   Biraz araştırma yaptım Türklerin çekik gözlülüğüyle ilgili çekik gözlü olanlar Moğollarmış yani şuan saf kan Türk muhabbeti yapılamasa bile çekik göz baskın gen olduğu için eğer ilk Türkler çekik gözlü olsaydı Türkiye'nin Japonya gibi olaması gerekiyordu, evet börk olsaydı olurdu ekliycektim ama araya karıştı :D teşekkürler yorumun için.
   crocodile, 17 Haziran 2016
  2. nihilkun
   Çevremde çekik gözlü Türk bolca var, kendimde nispeten çekik gözlüyüm, Tatar Türklerinden, o sebeple bunu söyledim [: olsun börk olmadan ve çekik olmadan da dediğim gibi etkileyici, ellerinize emeğinize sağlık [: ve rica ediyorum [:
   nihilkun, 18 Haziran 2016
Top