www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Nemesis
ÇizgiRoman&Manga&Webtoon Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: AzizCanBinen, 2 Temmuz 2015
 • Kaburamanga zamanında yazıp-çizdiğim manganın 1. bölümü. Umarım beğenirsiniz.
 1. MertKaygusuz
  Abi ben de konuyu çok beğendim. Fakat çizim olarak bundan iyisini yapabilirsin. Manga olduğundan dolayı biraz daha keskin hatlar vb olsa çok şahane bir şey ortaya çıkardı :D
  Ama şu an ki çizimine falan da lafım yok. Ben onu da yapamayabilirim. Bunlar sadece tavsiye :D
  1. AzizCanBinen
   teşekkürler çizime yeni başladığım zamanlardı, çizimleri çok dikkate almana gerek yok.
   AzizCanBinen, 30 Haziran 2016
 2. H. Penekli
  Selam dostum! Gerçekten tek başına çizgi roman ve ya manga yapmak, ne kadar eğlensende, zor ve yorucu da, kendimden biliyorum :) Ellerine sağlık çok güzel olmuş. Hikaye ve anlatımına sözüm yok ama çizim hakkında ufak bi kaç yorumda bulunmak isterim.
  Öncelikle bizim çizer ve sanatçılarımızın çoğunluğu en ufak eleştiri veya öneriyi hakaret ve bilmişlik olarak algılyo, umarım beni öyle anlamazsın. Bunun biraz da eski bi çalışma olduğunu göz önünde bulundurarak, bi daha ki çalışmlalarında tonlama ve çizimlerde daha çok detaya yer verebilirsin, dozunda yaparsan gözü yormak veya karşıklık oluşturmak yerine inanılmaz haz verir ve hayranlık uyandırır bence :D
  Ve tabiki ellerine sağlık!
  Daha çok çalışmalarını görmek dileğimle!
  1. AzizCanBinen
   Teşekkür ederim yorumun için, hatalarımın çoğunun farkındayım, ve çok da önemli değil aslına bakarsan çünkü bu eski bi çalışma sayılır. Ben çizim yapmaya başlayalı çok zaman olmuyor ve hızlı gelişmeye devam ediyorum, dönüp eskiye baktığımda da bunu görebiliyorum zaten. Bi sonraki çalışmamı çizim konusunda daha çok beğeneceğine eminim. :)
   AzizCanBinen, 6 Temmuz 2015
  2. H. Penekli
   Böyle yorum yaptığıma bakma, bu söylediklerim benim de hala uymaya çalıştığım öneriler :D sanada iletmek istedim, hataların farkında olmak da zaten gelişmenin en önemli aşamasıdır, çok iyi şeyler bekliyorum!
   H. Penekli, 6 Temmuz 2015
 3. AzizCanBinen
  Açıkçası daha iyi bişeyler çıkarabileceğime inanıyorum. Şimdi de kafamda bisürü başka hikaye fikri dönüyor. Şu bikaç gün içinde karar vereceğim sanırım ne yapacağıma.
 4. DarkHall
  Bunu ilk çıktığında da Kabura da okumuştum hiç fena değildi, kurgusu da iyidi keşke devam ettirseymişsin Aziz bir 10 bölüm falan çıkarırdın :) Hem güzel bir deneyim olurdu senin için hem de okunacak güzel bir manga bırakırdın okuyuculara
 5. DoRoMoN
  yuuuh abi ben bunu niye böyle geç görüyorum ya :eek: dehşet dehşet çok hoşuma gitti gerçekten. olaya giriş falan nemesisin ortaya çıkışı falan :36: yani iş var bu mangada çok güzel yerlerede gider konusu. Hacı sakın bunun devamı yok deme ne dersen de ama devamı yok deme devamı yoksa yanlış yapmışsın :25:
  1. AzizCanBinen
   http://www.trart.org/threads/aziz-can-binen.137/

   Bu konuda bahsetmiştim neden yarım kaldığından falan, denk gelmedin heralde.
   AzizCanBinen, 4 Temmuz 2015
  2. DoRoMoN
   ooo abi isimlerin rengi değişmiş falan bir cool olmuşsun :D
   okudum konuyu ilerde tekrar yapabilirim demişsin kimbilir ne zaman :(
   DoRoMoN, 5 Temmuz 2015
Top