www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
OrNge-Bot
Dijital Çizim Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 23 Eylül 2015
 • Haftanın çizim Etkinliği Robotlar için yaptığım çalışma, hani en çok oyunda aldı.ehem ehem :tearsofjoy::tearsofjoy::Th 057::70bff581::sweatsmile::sweatsmile:
JaGGo, Evallark, ibodi ve 5 kişi daha bunu beğendi.
 1. Shinrin
  Gerçekten çok iyi ama sanki ayakları yere değmiyormuş gibi duruyor öndeki ayakta öyle arkadaki ayak hafif bi dokunduruyor yere bilerek mi yaptın bilmiyorum ama birazcık rahatsız etti . Ama onun dışında bütün olarak harika en yüksek puanı hak ettiğini düşünüyorum ve almışsında ^^ Başarılarının devamı dilerim ^^
  1. H. Penekli
   Çok çok teşekkür ederim, o dediğini bende farkettim sanırım, biraz gölge eksik, o sebep olmuş olabilir, dikkat ettiğin için tesekkur ederim, Sağolasin :)
   H. Penekli, 23 Eylül 2015
 2. m.nurp
  Robot çizmekte master yaptınsa demek :tearsofjoy: :D Harika olmuş her zamanki gibi,eline sağlık üstadım :Baa60776:
  1. H. Penekli
   Aylarca robot cizdirseler sana bi yerde sende master yaparsın, hahah :D :D Çok teşekkür ederim biricik ^^
   H. Penekli, 23 Eylül 2015
Top