www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Prince of Persia
Fan Art Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 2 Eylül 2015
 • You cannot change your fate, no man can!

  Şu aralar nostalji yapıyorum ve unutulmaz oyun serisi Prince of Persiayı oynuyorum! Bi fanart yapmamak ayıp olurdu bu efsaneye :)
  Karakteri markerlar ile, arka palnı suluboyayla yaptım.
defne, nihilkun, Romme ve 13 kişi daha bunu beğendi.
 1. nihilkun
  Şu aralar bende bunu oynamaktayım, nostalji oluyor, harika bir oyun hiç eskimiyor valla [: Ellerinize emeğinize sağlık cidden harika olmuş, yüzünün sol yanında olan siyahlı ablanın yaptığı izde olsaymış daha iyi olurmuş ama böyle de harika tabiiki [: ah ah ne çekti şu prens şu kumlardan.. [:
 2. Anjiaa
  Yüzü biraz güldürdü :') hiç oynamadım ama kardeşim oynarken izlemek en büyük zevklerimdendi :D eline sağlık yalnız çok güzel olmuş. Renklendirmeni baya beğeniyorum.:D5f02ecd:
  1. H. Penekli
   Oynaması de izlemesi de çok güzelmiş demek ki, efsane tabi :D Çok teşekkür ederim, begenmene coks sevindim :)
   H. Penekli, 3 Eylül 2015
Top