www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Seyit Onbaşı
Fan Art Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 8 Eylül 2017
 • Tarihimizin en ilham verici ve kahramanlığıyla herkesin aklında ve kalbinde yer eden o koca adam, dünyanın gerçek süper kahramanlarından biri Seyit Onbaşı.

  Bazı proje ve fikirler üzerinde çalışırken aklımda bir anda parlayan ilginç bir ilham sonucunda Seyit Onbaşı için teknolojik bir zırh tasarladım. Seyit Onbaşı teknolojinin geliştiği bir geleceğe yolculuk edip dünyanın yeni süper kahramanı olsaydı nasıl olurdu?

  Kurtuluş Savaşı'nda yazdığı destana bir saygı duruşu olan Mermi Çantası ile gücüne güç katıyor ve kötülüklerle savaşıyor!

  İşte bunun çok güzel çizgi romanı olurdu, yani neden olmasın?

  #çizim #cizim #sanat #sanatçı #türkiye #kahraman #süperkahraman #seyitonbaşı #destan #destansı #corporalseyit #super #hero #superhero #kurtuluşsavaşı #çanakkalesavaşı #fantastik #bilimkurgu #tasarım #karaktertasarımı #konsept #konsepttasarım #grafik
Azibu, hqkqn337, gehalt ve 13 kişi daha bunu beğendi.
 1. Aycan Bekdemir
  Abi bu mükemmel ya
 2. harun_animesever
  muhteşem bi fikir ve çizim eline sağlık
 3. Hamedo
  harika olmus emegine saglik olsun.
 4. yozora
  Fikir ve çizimler çok çok iyi.Ellerine sağlık.
Top