www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: Naka'nın geçtiğimiz yıldaki çalışmaların paylaşıldığı 2020 Gelşim Anketi göz atmak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[MANGA] [YENİ BÖLÜM]:Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 23. Bölüm TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Turkuaz Kış/Evrimden sonra Mato
Özgün Karakter Tasarımları Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Silevenza, 15 Ağustos 2015
 • Hikayesini bitirebilirsem yapımına başlayacağım manganın ana karakter kadrosunun 3.sü. yorumlarınızı Fikirlerinizi belirtirseniz mutlu olurum :)
DarkHall ve ibodi bunu beğendi.
 1. Anjiaa
  Ben Iva'yı daha çok beğenmiştim. Birinciyi görmedim :c çizim olarak biraz daha eksik duruyor bu
  1. Silevenza
   Birinci karakter Kirshi,Galeri resimlerime bakarsanız Kirshi v3 olarak son halini inceleyebilirsiniz :) Bunda da farklı bir çizim şekli denediğim için diğerlerinden eksik görünüyor olması doğal :D
   Silevenza, 16 Ağustos 2015
  2. Anjiaa
   Evet şimdi girip baktım ^^ Hala ıva favorim kaldı aralarında. Çünkü o daha oturmuş duruyor. Birde daha az orantısal hatalar var. Bu konuda biraz eksiğiniz olduğunu görüyorum biraz bunun üstüne gidip daha sonra karakterlerinize yoğunlaşmak daha faydalı olabilir bence. :)
   Anjiaa, 16 Ağustos 2015
Top