www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: Naka'nın geçtiğimiz yıldaki çalışmaların paylaşıldığı 2020 Gelşim Anketi göz atmak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[MANGA] [YENİ BÖLÜM]:Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 23. Bölüm TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Uchiha obito
Karakalem & Serbest Tarz Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Jaegerjaquez, 24 Ağustos 2015
 1. Anjiaa
  Bu tür boyayarak ton yaptığında hepsi aynı yönde olsun. Kuruboya ile boyama nasıl yapıyorsan bunda da öyle yapacaksın. Daha sonrasında peçete ile dağıtma yapabilirsin dengesine dikkat ederek, onun dışında H serisinden kalemlerle sık sık boyayarak daha düzgün bir yüzey elde edebilirsin. Eline sağlık iyi olmuş ama bakarak çalışma yanlısı değilim ben :)
  1. Jaegerjaquez
   Çok teşekkür ederim önerilerini fazlasıyla dikkate alacağım daha yolun başında sayılırım 4 5 aylık kendimce çizimler yapıyorum senin önerilerinle daha iyi olacağına eminim yeni çizim yapmaya başladığım için aklımdan çizim yapıcak kadar ilerleyemedim sanırım çok teşekkür ederim ama :)
   Jaegerjaquez, 26 Ağustos 2015
Top