www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Yine mi çizgi roman
ÇizgiRoman&Manga&Webtoon Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: H. Penekli, 10 Temmuz 2017
 • İşlerden arta kalan zamanlarda eşimle birlikte ufaktan ufaktan kısa çizgi roman serileri ve one shot çizgi romanlar yapmayı düşünüyordum uzun zamandır ve aklımdaki kısa bir hikayeyi çizmeye başladım. Ama bunca işin gücün arasında galiba bunları yapıp bitirmek bayağı bir zor olacak ya neyse. Ben de ilk iki sayfayı şöyle paylaşayım dedim. Renkli mi yapsam böyle mi bıraksam bilemiyorum şimdilik. Önerileri alabilirim :)

  -Bu arada Müntekim'i soracak olan olursa; Müntekim gerektirdiği zaman, emek ve uğraş açısından çok büyük ve ağır bir projeydi yani böyle boş vakitlerimde tek başıma devam ettirebileceğim bir çalışma değildi. Onun için küçük bir ekip kurmayı ve onu işim yapmayı denedim ama başarısız olduğum için maalesef iptal olmak durumunda kaldı. Ama hikaye ve kurgu açısından benim için harika bir tecrübe oldu ve ondan çokça ders aldım, ayrıca kendimi de çokça geliştirdim. Bundan sonraki çalışmalarımı daha iyi yapmaya çalışacağım inşaAllah. :)
Alynaley, Azibu, Hamedo ve 9 kişi daha bunu beğendi.
 1. Alynaley
  dehşet iyi olmuş mükemmel
 2. Hamedo
  büyüleyici, çok güzel olmus eline koluna saglik
 3. afacanx
  çizimler bu haliyle çok hoş olmuş. post apokaliptik dünyaya siyah-beyaz hoş gidiyor. blaster'a daha çok üzülmüştüm. çünkü çerezlikti ve karakteri sevmiştim. ama müntekim'e de yazık olmuş tabi. birlikte 8-10 sayfayı geçmeyecek öyküler çizebilirsiniz.
 4. DarkHall
  renklendirmeye zaman ayıramayabilirsin böyle güzel devam edin bence ellerinize sağlık bekliyoruz :)
Top