www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Yorozuya
Karakalem & Serbest Tarz Bölümü 'nde bir çalışma yayınlandı. Yayınlayan: Fujoshidun, 16 Şubat 2021
 1. BravehT
  süper
  1. Fujoshidun
   Teşekkürler :)
   Fujoshidun, 1 Mart 2021
 2. afacanx
  Bazı insanlar vardır. Daha fazla üretmesini, daha fazla paylaşmasını beklersin. İşte onlardan birisiniz. Benim de siteye ilk üye olduğumda dikkatimi çeken Itachi çalışması bu sitedeki en çok beğeni alan resim olma özelliğini koruyor. Çalışmalarının geleneksel olması da ayrı bir hava katıyor. Haddim olmayarak herkes adına konuşuyorum. Seni daha sık buralarda bekleriz.
  1. Fujoshidun
   Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :D Itachi resmimin bu kadar beğeni alacağını düşünmemiştim cidden ilk paylaştığımda. Fırsat buldukça içimden geldikçe daha da güzel resimler yapmaya çalışacağım :)
   Fujoshidun, 1 Mart 2021
 3. fayelovespike
  Ufff çok iyi harika bu ellerine sağlık devamıni bekliyoruz:-)
  1. Fujoshidun
   Teşekkür ederim, çizme isteğim eskiye nazaran fazlaca azaldı ama izlediğim bir seri dinlediğim bir müzik olsun içimde birşey tetikledikçe çizmeye çalışıyorum :)
   Fujoshidun, 1 Mart 2021
Top