www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasının 2. bölümü "Büyük Sır" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. gizemuzay

gizemuzay Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    98
    Ödül Puanları:
    80
    :074:♥...☆.......Merhaba ....☆......♥
    Ben yeni uye kisaca bir kore hayraniyim korece ogrenmeyi cok istiyorum bunun disinda webtoon ve manga okumayida seviyorum hayallerimi bir resim haline getirmek cok eglenceli ve hikaye yazmaya da basladim

:Th 084:....★.....☆.....↓↑♥.....♥♥.....♥

Hayallerimden bir taneside uzaya gitmek onceligim uzay muhendisligi okumak ve hayallerimi gerceklestirmek kore dizilerini cooooook seviyorum siz hic kore dizisi izledinizmi ?..☆..↓↑....☆.....☆..☆.....★...

:Th 100:

Manga cizen insanlara hayranim belki bir gun bende iyi cizebilirim .......bu benim hayalimmm^~^....♥...↓↑...☆...★...☆.....☆...♡....♥:048:

Silver.art ve Eostre bunu beğendi.
  2. Eostre

Eostre Moderatör Moderatör

Alınan Beğeniler:
    952
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Aramıza hoşgeldin:) umarım kendini geliştirir ve hayallerini gerçeğe dönüştürürsün:D5f02ecd:

gizemuzay bunu beğendi.
  3. DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi

Kütüphane:
    1
    Alınan Beğeniler:
    564
    Ödül Puanları:
    670
    TRART'a hoşgeldin :) Umarım burada iyi vakit geçirirsin

gizemuzay bunu beğendi.
  4. karanlık

karanlık Zaman ve kader ikiside insana karşıdır.

Alınan Beğeniler:
    134
    Ödül Puanları:
    160
    Bir ara coffee prince izlemeye ikinci bölümünde bıraktım trt sağolsun zamanında çok izledim tabi ama iki üç tane genelde daha çok avrupa dizileri ve amerika dizileri takılırım hayalinde başarılar tabi benim hayalim kayıp ı marvel yada dc ye beğendirmek.

gizemuzay bunu beğendi.
  5. omega48

omega48 Papatyalar öldükten sonra kokar...

Alınan Beğeniler:
    91
    Ödül Puanları:
    80
    aramıza hoşgeldin :Th 059:

Bu Sayfayı Paylaş