www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. bizontaros

  bizontaros Yeni Üye

  Katılım:
  5 Temmuz 2019
  İleti:
  0
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. sorusuna : bir sitenin başka siteden almış olduğu bağlantıları açıklayan bir terimdir. Bu bağlantılar diğer adıyla linkler direk sitenin adına yapıldığı gibi ayrıca kelime öbeğine de verilebilir ve backlink nedir sorusuna verilen en açıklayıcı tanımlamalardan biri de internet sitesine bir anahtar kelime üzerinden verilen link çıkışı olarak söylenebilir.

  Backlink sitenizin mevzubahis anahtar kelimede bir diğer site tarafından referans edildiğini göz önüne alırsakLinkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. ve diğer arama motorlarına yansıtmaya yarayan bir çalışma olduğu için oldukça stratejiktir.
  Backlink’in Çalışması yapılması arama motorlarında yükselmenizi sağlayan en kritik parametredir.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Top