www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Çizgi Roman Dersleri - Çizgi Roman Sayfa Aşamaları paylaşımını incelemek için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. sQuaLL

sQuaLL Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi manga çizmek için çizer arıyorum.Ben hikaye bölümünü ve konuşma balonlarını halledicem o yüzden bu işi sadece zevk için yapmak isteyen çizer arkadaşlar başvurabilir

Mangaka Barış bunu beğendi.
  2. Mangaka Barış

Mangaka Barış Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kendi çapımda çizimler yapıyorum ve zor olsada bir mangaka olmak istiyorum kendimden bahsetmek gerekirse 13 yaşındayım manisa turgutluda yaşıyorum uygun görürsen seninle manga yapabilirim

3. sQuaLL

sQuaLL Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Tabikide olur istersen bunu skype üzerinden daha rahat bir şekilde görüşelim?

4. Alpozkan

Alpozkan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.eğer bir çizerle anlaşmadıysan senle birlikte bir mangaya başlamak isterim 17 yaşındayım ve 4 yıldır manga ve comic tarzda çizimler yapıyorum buyüzden çizim konusunda pek sorun yaşayacağını zannetmiyorum ancak nasıl bir hikayen var bilmek isterim.

5. Nesrin

Nesrin Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 14 yaşındayım ve gibi olarak manga çizimleri yapıyorum bir cizerle anlaşmadıysan birlikte manga cize biliriz hikayeni bulmak isterim

Simlasu bunu beğendi.
  6. Simlasu

Simlasu Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Merhaba, yazdığım öykünün çizgiöykü olarak basıldığını hayal ediyorum. Ana hatlarıyla öykü bitti ancak bunu resimleyecek kişiye henüz ulaşamadım.İlgilenen arkadaşa duyrulur.

7. zeki moduk

zeki moduk Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çizerim

8. Simlasu

Simlasu Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    E-posta ile öyküyü gönderirim. Emeğiniz karşılığı ne kadar ödemem gerekecek, siz öyküyü benimseyecek misiniz ve sizin çizimler benim kafamdaki görüntüye yaklaşacak mı? 18 yıldır edebiyat öğretmenliği yapıyorum. Hiç kitap bastırmadım. Bir dergi de basabilir mi bilmiyorum ortaya çıkacak çizgi öyküyü.

Bu Sayfayı Paylaş