www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Çizgi Roman Dersleri - Çizgi Roman Sayfa Aşamaları paylaşımını incelemek için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş

1. Back00

Back00 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hemşire
    Herkese merhabalar, adım Gökhan ve bir çizer arıyorum. 4 aydır üzerinde çalıştığım güzel ve uzun bir light novel çalışmam var. Bu çalışmamı 1 aydır okuyucularımla paylaşıyorum ve gayet iyi geri dönüşler aldım hazır olarak 35 bölüm yazılı ve bugün itibari ile 22. Bölüme kadar online olarak paylaşılmıştım.

Hikâye üzerinde çok emeğim var sadece hikayenin ayrıntısız taslağı yaklaşık 15.000 kelimeden oluşmaktadır. Hikaye aynı şekilde 9 kitaptan oluşuyor ve ilk kitabı bitirmeye çok yakınım iki hafta içind e ilk kitabı bitireceğim. Kitaptan tam olarak ne kastettiğimi anlamayanlar için arc ve saga şeklinde anlatayım; benim serim 9 sagadan oluşmaktadır ve 9 saga yaklaşık olarak 150 kısa arc'tan oluşuyor.

Çok uzattım, anlayacağınız üzere yetenekli ve kendine güvenen bir çizer ile çalışmak istiyorum. Eğer çalışmalarımızda bir sorun yaşamazsak manga veya dijital çizimleri çevirmen bulup ingilizce diline de çevirerek deniz aşırı yayınlamayı planlıyorum. Her şey bize bağlı...

Ciddi olan arkadaşlar için bu konu altında yorum yaparak bana ulaşabilirsiniz. En son olarak serimin ismini ve tanıtım özetini bırakacağım... Geri donuslerinizi sabırsızlıkla bekliyorum!

Light Novel: Büyük Günah
    Türler: Gizem, aksiyon, macera, romantik, dram, fantastik
    Tanıtım
    Yaşayanların yaratılışla imtihanı... Ölüler için bir geleceğin olmadığı evren.

Denge ne zaman bozuldu?

Bütün ırkların atalarına neler oldu? Geçmişten bugüne aktarılamayan tarihte neler saklıydı...

Dostların evrenin sır perdelerini aralayacağı ve gizemli bir kadere sahip Eren'in güç merkezi haline geleceği büyük gizem dolu hikaye!

Sıkı tutunun, evrenin sırlarını ortaya çıkarmaya gidiyoruz!

Büyük Günah ve o günahı işleyenlerin bilinmez geleceklerinde şekillenen bir macera, aslında çok uzun bir macera...

Hedef evrenin ilk çocukları!!!

Ftsuu bunu beğendi.
  2. koofert

koofert Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    101
    Ödül Puanları:
    85
    Meslek:
    İllüstratör
    Merhaba,

Konu dikkatimi çekti. Çizerlik anlamında 15 yıla yakın hizmet veriyorum. Çizimlerime Instagram: ercanucer_illustration dan bakabilirsin. Eğer benimle çalışmayı düşünürsen mesaj at bana instagramdan.

Kolay gelsin.

3. Back00

Back00 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hemşire
    Merhaba instagram kullanmadığım için oradan mesaj atamıyorum. Çizimlerinize baktım gerçekten çok iyiydiler, instagramdan farklı olarak iletişim kurabileceğim bir yol var mı ?

4. aiskhylos

aiskhylos Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    30
  5. Sarikayaafurkan

Sarikayaafurkan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer hala devam ediyorsa iletişime geçebiliriz. Hikayeyi beğendim şahsen. Umarım hala çizer aramanız günceldir. Çizimlerime göz atmak isterseniz buyrun;
    Instagram: sarikayaafurkan
    Deviantart: sarikayaafurkan

Bu Sayfayı Paylaş