www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasının 2. bölümü "Büyük Sır" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. .:asci:.

  .:asci:. Yeni Üye TRART ÇEVİRİ EKİBİ


  Katılım:
  1 Temmuz 2015
  İleti:
  22
  Alınan Beğeniler:
  67
  Ödül Puanları:
  55
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Kahramanmaraş
  Classroom☆Crisis Animesi Genel Bilgiler  [​IMG]  "Yakın gelecekte geçen romantik komedi hikayesinde lise öğrencileri okurken aynı zamanda maaş alabilmek için çalışırlar.Tabi iki işi aynı anda götürürken birçok sorun oluşur.Hikaye de genel olarak bu tür yaşama ve yaşanan zorluk ve sıkıntılara,insanların birbiriyle ilişkilerine değiniyor.

  Serinin manga,novel ve spinoff adaptasyonları da bulunmaktadır.Manga adaptasyonu Kadokawa'nın Aylık Comic Alive dergisinde 27 Haziranda başlayacak"  Karakter Tanıtımları ve Görseller:
  (Karakter-Seiyuu)

  Kaoruko Takanashi-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "Birinci sınıf öğrencisi ve aynı zamanda A-TEC'te operatör.Kendisi A-TEC'teki en genç kişi.Hassas ve çekingen yapısı onun herkes tarafından sevilmesini ve "maskot" olarak görülmesini sağlıyor.Çalıştığı şirkette prototip uçuş testleri sırasında iletişim kolları ile ilgileniyor fakat genelde Makoto'nun sipariş işlerine yardım ediyor."


  Yuna Nouen-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "İkinci sınıf öğrencisi,A-TEC'te de muhasebeci.Çok sıkı bir şekilde mali kayıtları ve çalışanları kontrol ediyor.Şirket çalışanlarını çok yıpratıcı zamanlar bekliyor."

  Kaito Sera-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "A-Tec'te çalışan sıcak kanlı bir öğretmen.Aynı zamanda gözetmen.Kendisi doğuştan bir mühendis.Hayali ise öğrencileri ile birlikte yeni bir motor yapabilmek.İleride de öğrencileriyle birlikte ünlü olabileceğe benziyor."

  Mizuki Sera-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.:
  [​IMG]
  "A-TEC'te çalışan,aynı zamanda 3. sınıf öğrencisi olan bir mühendis.Ağabeyi Kaito ile birlikte yaşıyor ve tüm ev işlerini birlikte yapıyorlar.Ailesinin izinden giderek mühendis olmaya karar vermiş birisi.Sınıf komisyonunun bir üyesidir ve yetişkin tarzında giyinir."

  Iris ShirasakiLinkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "Üçüncü sınıf öğrencisi.Aynı zamanda A-TEC'in afiş kızıdır.Sadece görüntüsü olan birisi değil,inanılmaz uçuş yeteneklerine sahip olan birisi."


  Tsubasa Hanaoka-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "İkinci sınıf öğrencisi.Tüm ruhuyla halka A-TEC'in tanıtımı için çalışan birisi.Bu pozisyona A-TEC tarafından neşeli,cana yakın kişiliği ve iletişim becerileri sebebiyle seçilmiştir.Kaito onun sınıf öğretmeni ve üstü.Buna rağmen kendisi onu "Kaitocchi"(Kaito-ecchi kelimelerinin birleşimi,sapık Kaito anlamında) diye çağırır,ama kendisine yine de saygı duyar."


  Aki Kaminagaya-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "İkinci sınıf öğrencisi.A-Tec'te motor bakımı sorumlusu.Biraz baş mühendis Kaito'ya kapılmıştır.Motor bakım görevlisi olarak Kaito ve Iris'e yardım eder.Motorlara müthiş bir ilgisi vardır.Elinde olmadan sabahlara kadar çalışabilir.Biraz da işkolik bir insandır."

  Makoto Ryouke-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]

  "Üçüncü sınıf öğrencisi.İris ve Mizuki'nin sınıf arkadaşıdır.A-TEC'te uçak yapımı için malzeme siparişi sorumlusudur.Abla kişiliğine sahiptir.En kötü zamanlarda bile sakin kalabilecek olgunluğa sahiptir."


  Kojiro Kitahara-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]
  "Üçüncü sınıf öğrencisi.A-TEC'te hava aracı tasarımcısı olarak çalışıyor.Sınıf arkadaşları Mizuki ve İris'in yanında olgunmuş gibi davransa da belirsiz bir kişiliğe sahiptir.A-TEC'te Kaito'nun yanı sıra Kojiro, Sakugo ve Subaru olmak üzere 3 erkek daha bulunmakta.Bu üçü bir araya geldiklerinde genelde aptalca şeyler yapıyorlar."

  Subaru Yamaki:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]


  "Birinci sınıf öğrencisi ve A-TEC'te yanma deneyleri sorumlusu olarak çalışıyor.Dışarıdan bakıldığında "çift cinsiyetli" olarak görününür.Genellikle laboratuvar önlüğü ve kısa kot şort giyer.Genelde konuşmayan bir kızdır ama ağzı açıldığında tam bir şeytana dönüşür."


  Sakugo Maioka-Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. :
  [​IMG]


  "İkinci sınıf öğrencisi ve A-TEC'te çalışan bilişim danışmanı.Nihilist olmaya çalışıyor ama yanlış hareketler yapıyor.Kamburu sebebiyle de tam bir "otaku" gibi görünüyor.İnanılmaz hack ve veri işleme becerileri vardır."

  [​IMG]

  Yapım Ekibi:

  Orijinal Eser: MONTWO

  Yönetmen: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  Baş Animasyon Yönetmeni: Satoshi Ishino, Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız., Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Sanat Yönetmeni: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız., Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Fotoğraf Yönetmeni:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Ses Yönetmeni: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Müzik: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  Stüdyo: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  Karakter Tasarımları: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  Açılış Parçası: TrySail

  Kapanış Parçası:ClariS(Nisekoi-False Love:Açılış)  //TrySail:3 Kişiden oluşan j-pop grubu.Üyeleri ise Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.,Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.,Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. .Her biri tek olarak da genel olarak "anisong" diye adlandırılan türde parça seslendiriyor.Ayrıca seiyuu olarak da çalışıyorlar.

  [​IMG]
   
  JaGGo ve DarkHall bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Top