www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasının 2. bölümü "Büyük Sır" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. K3llyll

K3llyll Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. Biz birkaç kişi Bilgisayar Oyunu yapıyoruz. Bu işte daha yeniyiz ve öğrenciyiz. O yüzden ben de ücretsiz yardımcı olabilecek bir çizer arıyorum. Ve dijital animasyonlu anime / manga karakter çizimi yapabilecek kişiler arıyorum. (Kendim anime çizmeyi pek beceremem de :) ) Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen mesaj atsınlar . :)

2. Batsu

Batsu Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    76
    Ödül Puanları:
    80
    Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

kanalımdan bakabilirsiniz seviyeme

bunlar da en iyi animasyonlarım eğer skype adresinizi verirseniz özelden başka bir aniamsyonumu daha gösterebilirim

3. Ftsuu

Ftsuu Mükemmelliyetçi Moderatör

Alınan Beğeniler:
    230
    Ödül Puanları:
    265
    Meslek:
    Öğrenci
    Nasıl bir oyun olduğunu merak ettim. Projenizden biraz daha bahsedebilir misiniz? Konusu, türü, ne aşamada olduğu gibi?

4. K3llyll

K3llyll Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyunun türü yaklaşık olarak hikaye oyunu ancak farklı oyun türlerinden de geçecek. Mesela hikayeye göre bazı yerlerde dovusmek, savaşmak, yarışmak vb. Şeyler geçebilir. Ne aşamada olduğunu sorarsanız da., şu an oyunun yalnızca ana menüsü ve arayüzünü yaptım. Yani oyunu yapmaya başlamadım. Çünkü güzel karakter cizebilen birine ihtiyacım vardı

Bu Sayfayı Paylaş