www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

[YENİLİK] : Sosyla ağ profilleri yenilendi! "İnstagram" ve "Deviantart" seçenekleri eklendi. Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. aysedegisik10

  aysedegisik10 Yeni Üye

  Katılım:
  29 Kasım 2018
  İleti:
  0
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bayan
  Meslek:
  Hukuk
  Şehir:
  Bursa
  Yapılan araştırmalar neticesinde kişilerin hayatından beklentilerini iki ana başlıkta incelemek mümkündür. Bunlardan ilki kişilerin maddi özgürlüklerini kazanması ikincisi ise bireysel özgürlüklerini kazanmasıdır. Bu iki özgürlük her ne kadar birbirinden bağımsız gibi görünse de aslında birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu nedenle biri olmadan diğeri de olmaz.


  Ek Gelir Sağlama Sistemi


  One More International her koşulda ek gelir sağlamaya yardımcı ve sürekli olarak kazandırmaya odaklı bir zincirdir. Bu sistem sayesinde siz firmaya üye olursunuz. Ürün satışı yapmak için size uygun bir paket temin edersiniz. Bu kapsamda hem aldığınız paketteki ürünlerin satışını yapar hem de kendi geniş ekibinizi kurup takım bonusundan yararlanmak amacıyla sisteminizi geliştirirsiniz. Bu sistem puan kazanmaya odaklı bir sistemdir. Puanlarınızı kazanıp belirli puan dahilinde işlem hacmi oluşturduğunuz zaman sistemin bonuslarından kazanmaya başlarsınız. Kendi ekibinize dahil ettiğiniz her kişi için 100 Euro kazanmaktasınız. Bu kazancı o ekiplerin satın aldığı paketlerin yüzdelik dilimi olarak kazanırsınız. Ayrıca ekibiniz ne kadar kalabalık olur ve aktif işlem yaparsa siz de onlarla birlikte kazanç elde edersiniz. Bu geniş bir ağ sayesinde ister havuzda biriken para bonusundan isterseniz de araba bonusundan yararlanabilirsiniz.

  Sitemizi Detaylı İncelemek İçin; Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
   
 2. zamansiz33

  zamansiz33 Yeni Üye

  Katılım:
  6 Ağustos 2019
  İleti:
  0
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  piyasada bu tür şeyler o kadar çıktıki insanlar artık korkuyor valla
   

Bu Sayfayı Paylaş

Top