TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 23-30 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Hikayeyi devam ettirmece

'Forum Oyunları' forumunda serena tarafından 15 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 33
    62
    70
    serena

serena MangaFairy

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    70
    Arkadaşlar herkesin mutlaka karşılaşmış olduğu fakat eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir oyun. Ben bir hikaye başlatacağım ve kısa kısa devamını getireceğiz, aşırı abartmamak kaydıyla cümle sınırı koymayalım. Haydi bakalım :D

Gözlerini açtı. Bir anda zifiri karanlığın içinde bulmuştu kendini. Kör mü olmuştu yoksa? Bu memlekette hiç mi lamba yoktu? Bu kadar karanlık niyeydi? Neden sonra gözleri alışınca anladı. Kör olmamıştı. Uçsuz bucaksız bir ormanda yere serilmiş yatıyordu. Hava öyle kapalıydı ki bir gram ay ışığı dahi yoktu.

Azibu, ibodi ve Deadmaneko bunu beğendi.
  2. 34
    100
    110
    animecimarslı

animecimarslı çikolata ^^

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk ben :D
    Yattığı yerden doğrulmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Vücudundaki her kas lifi isyan etmişti sanki. Bir kaç denemeden sonra acıyla inledi. "Ne oldu bana?" diye bildi zayıf bir sesle.

3. 76
    580
    445
    ibodi

ibodi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    580
    Ödül Puanları:
    445
    Kendisine ne olduğunu anlayamadan uzaklardan ayak sesleri duyuldu. Birisinin kendisine doğru hızlı bir şekilde yaklaştığını duyabiliyordu. Etrafına bakındı ancak karanlıktan bir şey görünmüyordu. Tam doğrulup, kaçacakken karşısında gördüğü şeye inanamadı!

4. 130
    753
    460
    Anjiaa

Anjiaa Admin Site Yetkilisi Admin Moderatör

Alınan Beğeniler:
    753
    Ödül Puanları:
    460
    Bulutları yarıp süzülen bir parça ay ışığı kana bulanmış kızıl gözleri aydınlattı. İri karanlıkta sadece silüeti belli olan şeyin Izdırap ve öfke dolu bakışları doğrudan gözlerine bakıyordu. Korku ile titredi bedeni. Devasa hırıltılı yaratığın önünde daha küçükçe altın parıltılı bakışlara sahip birisi, ağır ağır yaklaştı. Adımları öyle hafifti ki uçtuğunu düşünebilirdiniz. Ayaklarının ucunda dikildiğin de şaşkınlıkla baktı karşısında gördüğü kişiye.

5. 33
    62
    70
    serena

serena MangaFairy

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    70
    Altın renkli gözleri olan küçük adama baktı. Yaklaşık elli santim boyunda, minyatür bir oğlandi bu. Boyu sizi şaşırtmasın sadece küçültülmüş bir insan gibi duruyordu. Yeşil pantolon ve şapkası, sarı saçları olan çocuk sanki peri masallarından fırlamış gibiydi. Arkasında devasa büyüklükte bir kaplan vardı. Kaplan diyordu çünkü tam olarak kaplan olmasa da benzetecek daha farklı birşey bulamamıştı. Boyu küçük bir ağaç kadar vardı. Neden sonra bu ikili tam yanına gelip durdular.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2015
  6. 76
    580
    445
    ibodi

ibodi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    580
    Ödül Puanları:
    445
    Minyatür oğlan ile kaplan yanına iyice yaklaştı. Oğlan cebinden birşey çıkarırken, karakterimiz tekrardan korktuğunu farketti. Oğlan cebinden çıkardığı şey ile uzanırken, karakterimiz ağlayarak gözlerini kapattı. Oğlan cebinden çıkardığı bezi uzatarak şöyle dedi: "Üstünüz başınız kirlenmiş, buyrun temizlenin. Sizi korkuttuysam özür dilerim. Gecenin bu saati burada dolanmamalısınız. Benden çok daha korkunç, aklınıza gelemeyecek şeyler vardır, bu ormanda. Mu'ya atlayıp benim evime gidelim, başımıza bir şey gelmeden önce."

7. 34
    100
    110
    animecimarslı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    Öğrenci
    Karakterimiz önce kendine uzatılan beze ardından küçük adama baktı. Yutkunup kendine uzatılan beze elini uzattı. Korkusunu yenemediği için hâlâ titriyordu. Küçük adamın da gözlerinden kaçmamıştı bu hali, insanın içini ısıtan bir gülümseme yerleştirdi yüzüne. Ardından kaşlarını çatarak Mu adıyla çağırdığı kaplanı andıran yaratığa döndü. "Mu misafirimize kötü kötü bakmamalısın."

8. 20
    99
    95
    hqkqn337

hqkqn337 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    99
    Ödül Puanları:
    95
    Mu'nun gözleri kısa bir süre daha güvensiz görünen karakterimize dikili kalmıştı.Ama hem sahibi hem de en yakın arkadaşı olan Kenji' nin söylediklerini dinlemekten başka seçeneği yoktu ve isteksizce başını öne eğip saygısını gösterdi.Genç adam bu durumdan hoşnut olacaktı ki yüzünde bir tebessüm belirdi ve Mu'nun başını okşadı.Biraz daha sakinleşen Mu artık yardım etmeye bile hazır görünüyordu. Genç adam, küçük görünmesine rağmen şaşırtıcı bir biçimde kuvvetliydi ve karakterimize ayağa kalkabilmesi için yardım etti. Mu'nun iyice sakinleştiğini gören Kenji, karakterimizle beraber Mu' nun sırtına oturdu. Kadife gibi sesiyle her canlıyı dize getirebilecek o sessiz ama güçlü ses "Eve gidiyoruz, dostum!" diye seslendi. Başını Kenji'ye döndürüp tebessüm eden Mu, genç adamın hem şüpheli hem de kararlı bakışlarının karakterimizi izlediğini gördü ve yavaşça yola koyuldu.

9. 130
    753
    460
    Anjiaa

Anjiaa Admin Site Yetkilisi Admin Moderatör

Alınan Beğeniler:
    753
    Ödül Puanları:
    460
    out: Karakterimizin tipini ve cinsiyetini belirleyelim lütfen.

Küçük adamın şaşılacak gücüyle kendisine yardım etmesine izin verirken gölgelerin arasından sıyrılıp ay ışığının altına çıkan kaplana baktı. Gümüşi ışıkta parıldayan kar beyaz tüyleri vardı. Hayal gördüğünü düşündü karakterimiz çünkü az evvelki o kızıl öfkeli gözler derin mavilere bürünmüştü. Tereddüt ile küçük adamla beraber kaplanın sırtına oturdu. Aynı şüphe ile bakıyordu onlara. Hala ne olduğunu neden burada olduğunu anlayamamıştı. Sanki kafa karışıklığını giderecekmiş gibi otların dolduğu saçlarını karıştırdı. Çekingen bir ifadeyle sordu sonunda aklındaki cevapsız sorulardan birini.. "Burası neresi?"

10. 20
    99
    95
    hqkqn337

hqkqn337 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    99
    Ödül Puanları:
    95
    "Merak etme, seni güvenli bir yere götürüyoruz" dedi aynı kadife ses.İstediği cevabı alamamıştı. Altın sarısı gözler, yine aynı tebessümle bakıyordu. Birşey vardı, birşeyler hissediyordu. Az önce kendisini kaldıran adam o muydu? Nasıl bu kadar küçük ve kuvvetli olabilirdi ve bu tok ses te neyin nesiydi? Sanki daha önce görmüştü bu adamı, hayır hayır aslında tanıyor gibiydi. Dikkatli bir şekilde Kenji'yi süzen karakterimiz, biraz tedirgin olmuştu ama koca ormanda tek kalmaktansa ,bu adamla beraber yola devam edecekti.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
  11. 34
    100
    110
    animecimarslı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    Öğrenci
    Bir şeyler yanlış gibiydi. Neden bu kadar tanıdık geliyordu bu küçücük adam. Böyle birisini hatırlaması gerekirdi. Hafızasını yoklamaya çalıştıysa da bulanık hatıralar dışında bir şey yoktu elinde. Kendini hatırlamaya zorladığı dışarıdan da fark ediliyordu. Kenji sorgularcasına bakışlarını ona yöneltmişti. Mu bile bu durumdan rahatsız olmuş gibi iyice huysuzlaşmıştı. "Bir şey mi oldu?" Kenji'nin sesi bakışlarına nazaran fazlasıyla dost canlısıydı. Kafasını olumsuz anlamda salladı "Bir şey yok."

12. 76
    399
    305
    kagura

kagura Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    399
    Ödül Puanları:
    305
    İçindeki ses haykırıyordu. 'Hayır güvenme ona. Ya oradaki kişi sana daha önce zarar verdiyse? Aptalsın sen, bir oradan bir oraya savrulacak mısın sürekli ? İyi olduğuna inanmak ve güvenmek istiyorsun? Unutma sadece korkaklar güvenir!'

İçindeki bu zayıflık düşüncesi öfke patlamalarına yol açıyor ve onu daha da sinirlendiriyordu. '' ''Sus artık! Yeter gerçekten beni küçümsemenden bıktım artık. Seni dinlemektense başıma gelecekleri kabul etmeyi tercih ederim'.

Giderek öfkeleniyordu bu ses. Konuşmadıkça rahatsız ederken ona cevap verdikçe sinirlendiriyordu.' Geçmişim hafızamdan kaybolurken sen neden hala benim içindesin? Ayrıca kafamdaki saçma şeyler gerçek olamazsınız sürekli yalan söylüyorsunuz ...

'Bilmiyorum acaba hafızam diğer seste mi? Gizli bir güç olabilir ama iyi mi kötü mü anlayamıyorum.

Karşımdaki adam sinsice gülüyordu. ''Düşüncelerimi okuyordu sanki. Bu adam hafızamı bulmama yardım edebilir miydi? Eskiden ne olduğumu anlatabilir miydi bana? Öyle sessizce ilerlemek zorundaydım yanımdan geçen birçok insanın arasından.''

Son düzenleme: 16 Ağustos 2015
  13. 155
    879
    170
    yozora

yozora çizer Moderatör

Alınan Beğeniler:
    879
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    öğrenci
    Şimdilik Kenji'nin kim olduğunu hatırlamaya çalışmaktan vazgeçti.Tek umrunda olan güvenli bir yere gitmekti.Kendini yorgun hissediyordu.Bu garip çift nedense onu tedirgin ediyordu.Bunları düşünürken Mu birden yavaşladı

14. 34
    100
    110
    animecimarslı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    Öğrenci
    Eski bir şatoya bakıyordu. Sesli bir şekilde yutkundu. Burası hiçte güvenli bir yere benzemiyordu. Daha çok her an bir yerlerden bir canavar ya da hayaletin fırlayacağı korkunç bir yerdi. Bahçesindeki ağaçlar da en az şato kadar ölü ve uğursuzdu. Sesli bir şekilde ikinci defa yutkundu. Yüzüne yayılan korku ve endişe ifadesini derinleştikçe Kenji daha da fazla gülümsüyordu. Bedenindeki her hücre adrenalinle dolmuş, ona kaçması gerektiğini haykırıyordu.

15. 76
    399
    305
    kagura

kagura Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    399
    Ödül Puanları:
    305
    Kenji'nin bu rahatlığı onu daha da çok korkuyordu.Belki de Mu ya güvendiği için bu kadar rahattı. Aniden yürümeyi kesti. Ve düşünmeye başladı. İleriye doğru gitsem canavlarla karşılayacağım yolu yarıda bıraksam bilmediğim yollarda kaybolacağım.
    Keji sert bir bakışla '' Küçük sersem korkuyor musun yoksa? dedi.
    Korusunu belli etmek istemeyen karakterimiz şöyle dedi. ''Korkuyla açıklama herşeyi ne var bu şatonun içinde? Bana açıkça söylemelisin. Yoksa her şey için çok geç olabilir.
    Keji ceketinin cebindeki saati çıkardı. Ve etrafına baktı. Cevabın içeride eğer bununla yüzleşmeye cesaretin varsa içeri girersin.''dedi.

16. 20
    99
    95
    hqkqn337

hqkqn337 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    99
    Ödül Puanları:
    95
    Birden aklına parça parça hatıralar geldi. Karanlık bulanık ve bir o kadar korkutucuydu. Belli belirsiz görünen yanındaki yoldaşıyla yine şu an bulunduğu karanlık ormanın farklı bir yerinde birşeye karşı savaşıyorlardı..Ve birden hatıralar kesildi.Kendine geldiğinde tekrar şatoya baktı.Nefes alışverişlerinden birşeyler anlayan Kenji, kıza doğru dönüp gülümsedi. "Daha, iyi misin?" ..Kız; "Evet, biraz başım ağrıyor o kadar." ,"Aklına gelen her neyse şimdilik kafana takmasan iyi olur." dedi ve gülümsedi Kenji. Şaşkınlığını saklayamayan kız aynı zamanda biraz da tırsmıştı şimdi. Kenji;" Hmm en azından bu karanlık geceye şimdi görkemli bir şato güzellik katıyor ha ne dersin, hehe.."..Kız " hehe, sanırım öyle.." dedi tereddütle.Zira şatonun güzellikten çok korku saçan bir yönü vardı.Ve kız birden o derinlerden gelen, biraz korkunç, biraz tanıdık ve bir o kadar da büyülü sesi duydu...Ssssssshhhhhh ...h..h...h..h...h....a...a...a...."ASUKA" !..

17. 34
    100
    110
    animecimarslı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    Öğrenci
    Bacaklarındaki tüm güç çekilmişcesine yere düştü. Gözleri dehşetle açılmıştı. Bir ses duyduğu için değil tanıdığı bu sesin kimin olduğunu hatırlayamadığı için. Kenji düşerken çıkan tok ses ile başını kıza çevirdi. Tek kaşını yukarı kaldırmış şüpheli bir halde kızı süzüyordu. "Ne oldu?" "ASUKA, ONA GÜVENEMEZSİN!" Elleri kulaklarına gitti, deliriyor muydu? "ASUKA" başını yerden kaldırdı ve sesin geldiğini düşündüğü tarafa çevirdi.

18. 76
    399
    305
    kagura

kagura Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    399
    Ödül Puanları:
    305
    Şu karşıdaki kırmızı renk kapıdan geliyor olmalıydı. Keji buruşmuş suratını normal bir hale getirdi.
    __Ona inanıyor musun? Unutma seni baygın halde bulan ve hayatını kurtaran benim. Benden başka kimseyi tanımıyorsun.
    Asuka çok üzgündü. Kapının arkasında ne var Kejii? Onu görebilir miyim ?
    __Sen bunu kalbine sormak zorundasın. Sürekli karmakarışık duygular içindesin. Ayrıca ben ses duymadım. Şu soldaki pencereden dışarıya bak akşam saati ve karga çığlıklarından başka bişi yok. En iyisi gel üst kata çıkalım orada tanışman gereken biri var.
    __Asuka ve Kejii siyah merdivenlerden yukarıya doğru çıktı. Orada bir masada oturan kısa boylu yaşlı bir adam gördü.

19. 8
    78
    70
    O.T

O.T Ne yaparsan yap, pişman öleceksin. Dostoyevski.

Alınan Beğeniler:
    78
    Ödül Puanları:
    70
    Masada oturan yaşlı adam Kenji'den daha kısaydı buruşuk yüzü komik görünüyordu ama yüzündeki o iğrenç sırıtış bütün atmosferi bozmaya yetecek kadar iğrençti.

20. 27
    27
    80
    Shizuka Ame

Shizuka Ame Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    80
    not: bi açıklık getirin şuna yahu

sonra birden tatlı bakışlar atmaya başladı. 'ne oldu lan bu adama' diye düşünürken bi baktıki o adam ben senin babanım ulan tanımadınmı diye kızgın bi bakış attı. ardından içeriye küçük bi kız girdi. "Nerdeydin ben çok üzüldüm,söz vermiştin hemen gelecektin"...

Bu Sayfayı Paylaş