TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 23-30 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Çizer Aranıyor Kutu Oyunu Projemiz İçin Çizer Aranıyor

'Ortak Çalışma Bölümü' forumunda FrozenFin tarafından 4 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 5
    4
    0
    FrozenFin

FrozenFin Jashinist

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;
    Direktman konuya giriyorum. Bu yazın üzerinde düşündüğümüz ve sistemini & mantığını kesinleştirdiğimiz kutu oyunumuz için dijital çizim yapabilen bir ekip arkadaşına ihtiyacımız var. Çizimlerin fantastik temalı olacağını söylemekte de fayda var. Oyunu arkadaşlarım ile test ettim ve sevenleri oldu. Yüzeysel bilgi vermek gerekirse minimum 2, maksimum 4 kişi ile oynanabilen bir oyun olacak. Çizer arkadaş isterse diğer projelerimizde de yer alabilir, bu oyunun dışında şu an ekip arkadaşlarım client bazlı bir kart oyununu geliştirmekte. Bu proje için aramızda katılacak arkadaşımız diğer kart oyunu projemizin çizerleri ile görüşüp, onlardan da fikir alabilir, öğrenci olduğum için ve projelerimiz tamamlanma sürecinde olduğu için gönüllü olarak aramıza katılabilecek bir ekip arkadaşına ihtiyacımız var. İlgilenenler konuya mesaj atarsa sevinirim.
    İyi günler dilerim.

Son düzenleme: 4 Kasım 2016
  2. 3
    2
    0
    EzgiSevval

EzgiSevval Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela ben birşey cizicem sonra size kargo ile mi gonderecegim?

3. 38
    94
    80
    Kebab

Kebab Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    94
    Ödül Puanları:
    80
    Dijital çizim yapabilen birisini istediklerine göre büyük ihtimalle kargo ile değil de e-mail ya da cloud yoluyla gönderecek katılacak arkadaş.

Tamamıyla meraktan soruyorum, kaç kart olmasını planlıyorsunuz? Ya da kaç illüstrasyon istiyorsunuz? Ayrıca aradığınız çizim tarzı nedir ( mtg tarzı mı yoksa Japon tarzı ya da başka bir şey mi?)

4. 5
    4
    0
    FrozenFin

FrozenFin Jashinist

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kebab arkadaşımızın da dediği gibi e-mail yoluyla yollayabilirsiniz.

Oyunu resmi olarak ortaya çıkarmadan önce 20 karakter yeterli olacak. Toplamda hazır bir şekilde bekleyen 140 adet karakterimiz var. Çizerin stiline görmeden bir şey diyemem ama ciddi bir evren olduğu için MTG tarzı daha uygun olur diye düşünüyorum. Tabi ki diğer tarzlara da dediğim gibi çizerin stilini görmeden yorum yapmam hoş olmaz.

5. 36
    60
    80
    Ahmet Said Kayhan

Ahmet Said Kayhan casentr Çizer

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    80
    Merhaba henüz birisiyle başlamadıysanız ben çizebilirim. ahmetsaidkayhan@outlook adresinden proje detaylarını gönderebilirsiniz

6. 23
    28
    40
    KeiNe Ron

KeiNe Ron Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    40
    Meslek:
    atso da resim bölümü öğrencisi
    Deviantart hesabım---> Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
    Bu da facebook hesabım--->Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
    face de benimle mesajlaşmak istiyorsanız önce mesaj atın tanımadığım insanları ilk başta eklemiyorum çünkü
    Daha yeni grafik tablet sahibi oldum ama ortaokuldan beridir dijital çizim yapıyorum.. Dürüst olmak gerekirse işin ucunda ödül olunca çok daha hızlı ve ciddi bir çalışma sergiliyorum bu yüzden komisyon alıyordum.. ama zamanla kendim için birşey çizesim gelmediğinden belki yardımcı olabilirim

7. 27
    26
    50
    Denizfeneri

Denizfeneri Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ödül Puanları:
    50
    ülkemizde böyle projeler yapan azda olsa insanın olduğunu bilmek çok güzel :) sayenizde google'a yazıp MTG'nin ne olduğunu ve muhtemelen izlediğim ilk manga Yu-Gi-Oh'un bu türün bir ürünü olduğunu öğrendim.Şok oldum resmen,cahilliğimi de alıp gidiyorum

:korkmus::korkmus::korkmus:

Bu Sayfayı Paylaş