TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 13-19 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Mağaza Ürünü Kuralları

'Mağaza' forumunda DarkHall tarafından 27 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. 577
  494
  620
  DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  577
  Alınan Beğeniler:
  494
  Ödül Puanları:
  620
  Cinsiyet:
  Erkek
  • Siteye üye olan, forum kurallarını kabul eden ve magaza bölümünden topladığı ödül puanları ile ürün alacak herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır ve uymak mecburiyetindedir.
  • Her ay sadece bir ödül puanı ile alınmış hediye ürün gönderilir. Yani bir ay içinde iki farklı üye mağazadan ödül puanlarıyla hediye ürün aldılarsa alım işlemini önce yapan üyenin aldığı hediye ürün o ay içinde kişiye ulaştırılır daha sonra alım işlemi yapan üye bir sonraki aya kalır.
  • Ürünlerin Ödül puanı miktarları 2015 yılı ürünlerin fiyatlarına göre belirlenmiştir ve bu ürünlerin piyasadaki ortalama değeri yükseldikçe mağazadaki ödül puanı miktarlarıda yükselir. Özellikle yurtdışından gelen dolar endeksli ürünlerde daha fazla artışlar olabilir.
  • O zaman diliminde piyasada bulunamayan veya tedarik edilemeyen ürünlerin gönderilemeyeceği ilgili üyeye bildirilir ve başka bir ürün seçme hakkı verilir. Fark az ya da fazla ise üyenin ödül puanı miktarına eklenir veya eksiltilir.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş