www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #SİXFANART Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 15 Bölüm "Gremlinler" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  630
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  580
  Ödül Puanları:
  685
  Cinsiyet:
  Erkek
  • Siteye üye olan, forum kurallarını kabul eden ve magaza bölümünden topladığı ödül puanları ile ürün alacak herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır ve uymak mecburiyetindedir.
  • Her ay sadece bir ödül puanı ile alınmış hediye ürün gönderilir. Yani bir ay içinde iki farklı üye mağazadan ödül puanlarıyla hediye ürün aldılarsa alım işlemini önce yapan üyenin aldığı hediye ürün o ay içinde kişiye ulaştırılır daha sonra alım işlemi yapan üye bir sonraki aya kalır.
  • Ürünlerin Ödül puanı miktarları 2015 yılı ürünlerin fiyatlarına göre belirlenmiştir ve bu ürünlerin piyasadaki ortalama değeri yükseldikçe mağazadaki ödül puanı miktarlarıda yükselir. Özellikle yurtdışından gelen dolar endeksli ürünlerde daha fazla artışlar olabilir.
  • O zaman diliminde piyasada bulunamayan veya tedarik edilemeyen ürünlerin gönderilemeyeceği ilgili üyeye bildirilir ve başka bir ürün seçme hakkı verilir. Fark az ya da fazla ise üyenin ödül puanı miktarına eklenir veya eksiltilir.
   
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Top