www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[DUYURU] :MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi TRART Okuma Platformunda Yayında! Çizgi romanı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZGİ ROMAN] [YENİ SERİ]:Mehmet MAH'ın kaleminden "Uzak Gezegen" çizgi romanı 2. bölümü ile TRART Online Oku da Yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  671
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  633
  Ödül Puanları:
  700
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]
  Bu konuyu açacağımız bu duyuruyu yapacağımız günlerde geldi sevgili TRART ailesi :)
  En büyük çizgi roman projemiz MCW (Manga-Comics-Webtoon) Projesi çok yakında TRART.org da okurlarıyla buluşacak!

  Çizerler katıldı çizerler ayrıldı. Ben bu işte varım diyenler oldu sesi sedayı kesenler oldu. Uzun uzun çizenler oldu, ucundan köşesinden el atanlar destek olanlar oldu ve her birinin kalemlerine sağlık değerli çizerlerimiz sayesinde proje yayına hazır hale geldi.

  Toplamda 20 çizerin katkıda bulunduğu proje, aynı kurgu üzerinden 3 farklı çizgi roman tarzıyla çizilmiş bir çizgi roman olacak. Yaklaşık 70 sayfa kadar olan çizgi roman da gelişmiş bir sanal gerçeklik oyununda görevlere giden üç maceracı ekibi anlatılıyor.

  Bu projenin özel yanı daha önce yapılmış bu kadar çizerin beraber popüler üç farklı çizgi roman tarzında ortaya çıkardığı bir çizgi roman projesinin olmaması. Ayrıca farklı tarzları aynı kurguda farklı çizerlerin çizim tarzlarıyla okumak okurlar için farklı bir deneyim olacak.

  MCW hakkında daha fazla bilgi almak için bu yönlendirmeye TIKLAYABİLİRSİNİZ

  MCW Çok Yakında TRART.org da!
   
  Son düzenleme: 2 Aralık 2021

Bu Sayfayı Paylaş

Top