www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
TRART Yenilendi! Yeni TRART Evolution karşınızda... Detaylı bilgi ve yenilikleri incelemek için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. Umaisn

Umaisn Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tarihi bir hikayem var fakat çizimlerim istediğim seviyede değil. Ayrıca TrArtı tam anlamıyla keşfedemedim. Bu konuda yardıma da ihtiyacım var gibi görünüyor. Çizim konusunda gelecek tekliflere açığım

Azibu bunu beğendi.
  2. Azibu

Azibu Snatcher

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    65
    Meslek:
    Öğrenci
    Hoşgeldin:Th 059:siteyi biraz kurcalarsan istediğin bilgiere sahip olabilirsin. Ayrıca merak ettim de bakumanın mangasını mı okudun yoksa animesini mi izledin :70bff581:. Serinin mangasını türkçe çevirisi durduğundan beri okuyamadım ingilizce yetersizliğinden. Anime içinde şuan için yeterli zamanım yok. Çizer bulma konusunda sana kolay gelsin (Bu mesajı yazan şahsiyet [Ben] yetersiz seviyede :064:)

3. Umaisn

Umaisn Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kurcalıyorum bakalım yakında anlarım nerde ne var. mangayı çevrilen yere kadar okudum animenin de 3 bölümü kaldı. bir aydır duruyor izleyemedim. fırsatı bulunca bakacagım :044: teşekkürler umarım bulabilirim zaten taslakları ben verecegim :Punch:

Azibu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş