www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. Ömer Faruk Özden

Ömer Faruk Özden Zero Percent Çizer

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    15
    Herkese merhaba, ben Ömer Faruk Özden. 17 yaşındayım. Kendimi bildim bileli çizim -özellikle de çizgi roman- yapmaktayım. Çizgi roman tutkum, küçüklüğümde okuduğum Spider-Man, Action Man A.T.O.M. gibi çizgi roman dergilerinin ve eski kitapçılardan aldığım Spider-Man (yine :D) ve X-Men gibi çizgi romanların bende oluşturduğu heyecandan dolayıdır. İlk çizgi romanlarımı, Avatar, Spider-Man, TMNT gibi o sıralar izlemekte olduğum çizgi filmlerin hikayelerini yeniden kurgulayarak yapmıştım. Fakat şimdi bunları bir kenara alıp, benim için en önemli olduğunu düşündüğüm çizgi romanları listeleyeceğim:
    1) Power Team
    [​IMG] [​IMG]

Power Team benim için bir dönüm noktasıdır. Sevinç Hoca'mın şans eseri çizdiğim çizgi romanı görmesi üzerine 2010 İstanbul Kültür Sanat Bianeli'nde yer edindi ve daha sonra da basılıp okuldaki arkadaşlarıma dağıtıldı. Gerçekten çok mutlu olmuştum :)
    Power Team: Teen Force ise, Power Team'in basılmasının ardından kafamda oluşturduğum bir sequel fikriydi fakat sadece kağıt üzerinde kaldı.
    • Çalışmanın Yazarı/Çizeri: Ömer Faruk Özden
    • Çalışmanın türü: Çizgi Roman
    • Çalışmanın konusu: 5 farklı elementin güçlerini güçlerini elde eden 5 gencin kötüler ile mücadelesi (çok yaratıcı değil mi :D)
    • Çalışmanın tahmini tamamlanma süresi: 1-2 ay
    2)Peace/ful War/rior
    [​IMG] [​IMG]

Zero Per Cent'e başlamadan önce yaptığım çizgi romandı. İlk bölümü yarım kalmış durumda fakat bir gün geriye dönüp baştan çizmeyi düşünüyorum. :)
    • Çalışmanın türü: Manga
    • Çalışmanın konusu: Savaşla dolu bir dünyada barış düşüncesiyle yanıp tutuşan bir genç olan Barion, bu uğurda bir şeyler yapmaya karar verir ve arkadaşlarıyla bir yola çıkar.
    • Çalışmanın tahmini tamamlanma süresi: Yarım kaldı
    3)Zero Percent

İngilizce öğretmenimiz Mehmet Hoca tarafından arkadaşım Kutay ve bana verilen İngilizce bir şekilde çizgi roman yapma ödevinin sonucunda çıkan çizgi romandır. Ayrıca yakın bir zamanda TRART'ta paylaşmayı düşünüyorum. :)
    • Çalışmanın Yazarı/Çizeri: İsmail Kutay Yorgun/Ömer Faruk Özden
    • Çalışmanın konusu: Kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir görevi üstlenip bir kara deliğe doğru yolculuğa çıkan Hakan, yolculuğu sırasında dünyadaki tüm hastalıkları sona erdirebilecek bir maddeyle karşılaşır. Dünya'ya geri döndüğünde ise bela Hakan'ın peşini bırakmayacaktır.
    • Çalışmanın tahmini tamamlanma süresi: 2-2.5 ay
    4) Healsword

Healsword ise şu anda üzerinde çalıştığım proje. Üniversiteye hazırlık yüzünden pek vakit ayıramıyorum maalesef. :(
    • Çalışmanın konusu: Barbar bir aileden gelen Glaube'nin bir şifacı olmak uğruna yolculuğa çıkması
    • Çalışmanın tahmini tamamlanma süresi: Yapım aşamasında

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. :D
    Diğer çalışmalarımı görmek isterseniz: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

Son düzenleme: 14 Ekim 2015
    Eostre, animecimarslı, Ftsuu ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ftsuu

Ftsuu Mükemmelliyetçi Moderatör

Alınan Beğeniler:
    230
    Ödül Puanları:
    265
    Meslek:
    Öğrenci
    Hoş geldin :) Ben Eren.:044:

3. Ömer Faruk Özden

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    15
    Hoşbulduk ve memnun oldum Eren ^_^

4. DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi

Kütüphane:
    1
    Alınan Beğeniler:
    557
    Ödül Puanları:
    670
    Hoşgeldiniz açtığınız konu çok güzel ve detaylı ancak burada TRART da çalışmalarını(manga & çizgiroman & webtoon) paylaşan üyelerimiz konu açıp çizerlik ünvanı alabilirler. Sizin henüz paylaşmadığınız paylaşmayı düşündüğünüz çalışmalarınız varsa lütfen bana özel mesaj atın.

5. Eostre

Eostre Moderatör Moderatör

Alınan Beğeniler:
    952
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Hoşgeldin ! :D bende Sena :3 peace/ful war/rior çok güzel gözüktü gözüme :D umarım bi ara tamamlarsınn ve çizimlerinde başarılar :Th 059:

6. WookiePie

WookiePie Who Cares?

Alınan Beğeniler:
    103
    Ödül Puanları:
    250
    Hoş geldin, çalışmalarında başarılar dilerim. :)

7. AzizCanBinen

AzizCanBinen acb Çizer

Alınan Beğeniler:
    1,520
    Ödül Puanları:
    1,075
    Hoşgeldin :)

8. Ömer Faruk Özden

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    15
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim, özel mesajı attım. :)
    Çok teşekkur ederim ! Peace/ful War/rior'u ben de cok seviyorum. Umarim burada paylasildigi gunleri gorebiliriz. :D
    Hoşbulduk, teşekkurler ! ^_^
    Hoşbulduk. :D Bounty Hunterz'in yeni sayisini dort gozle bekliyorum. :)

9. kahraman

kahraman Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA ÇİZİMLERİ SADECE BEN Mİ GÖREMİYORUM :)

Bu Sayfayı Paylaş