TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 13-19 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

Çizgi Roman Otopsi

'Yayınlanan Çalışmalar' forumunda ozan erman tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 1
    6
    0
    ozan erman

ozan erman Yeni Üye Çizer

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    DUYURU: "OTOPSİ" kısa çizgi romanı TRART Online Oku'da yayınlandı. Okumak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

Merhabalar ben Ozan Erman. "Otopsi" isimli bilim kurgu-gizem türündeki kısa çizgi romanımı yayınlayacağım.

KAPAK ÇALIŞMASI

2. 36
    106
    110
    m.a.h

m.a.h Mehmet MAH Çizer

Alınan Beğeniler:
    106
    Ödül Puanları:
    110
    Meslek:
    sekreter
    profosyonel olmuş ve ben çok beğendim özellikle renklendirme tarzınız çok hoşuma gitti bu tarz bir renklendirme bilimkurgu veya madmax, fallout tarzı bir hikayeye de inanılmaz yakışacağını düşünüyorum. sonu da güzel ayarlanmıştı güzel bitti ben başladığım öykülerde sonu getiremiyorum =(

3. 39
    902
    355
    H. Penekli

H. Penekli Müntekim Çizer

Alınan Beğeniler:
    902
    Ödül Puanları:
    355
    Meslek:
    Comic Book Artist, Character Design
    Ellerine sağlık. Çok güzel bir çizgi roman olmuş. Kısa bir çizgi roman olmasına rağmen çok ciddi bir emek verdiğin ortada. Gerçekten tebrik ediyorum.

Ben de çizgi roman alanında kendimi geliştirmeye ve ilerletmeye çalışıyorum ve biraz teknik yorum yapmam gerekirse, çizgi romanının kalitesini çok daha ileri taşıyacak en önemli eksiğinin yazı fontun olduğunu söyleyebilirim. Uygun bir yazı fontuyla bu çizgi roman tamamen profesyonel bir iş olarak sayılabilir potansiyelde.

Hikayesiyle de çok sevdiğim bir kısa hikaye oldu. Çalışmalarının devamını bekliyorum.

4. 178
    222
    250
    Ftsuu

Ftsuu Mükemmelliyetçi Moderatör

Alınan Beğeniler:
    222
    Ödül Puanları:
    250
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok anlamlı bir çalışma olmuş. İnsanların doğaya zarar vermekten vazgeçmeyeceği vurgulanmış. Günümüzde kutuplar eriyor, ormanlar azaldıkça azalıyor ve doğadaki birçok türün soyu tükeniyor. Ama insanlık buna göz yumuyor. Gezegenimizdeki tür çeşitliliğinin kıymetini bilmiyoruz ve eninde sonunda bunun sonuçları bize yansıyacak.

5. 155
    874
    170
    yozora

yozora çizer Moderatör

Alınan Beğeniler:
    874
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    öğrenci
    Çizimlerin çok güzel . Özellikle renkler atmosfere çok uyum sağlamış.Uzaylı tanımı da çok iyi .Keşke kısa olmasaydı .Emeğine ve ellerine sağlık.En yakın zamanda daha uzuuuun bir çizgi roman çıkarırsın umarım :Baa60776:

6. 4
    1
    0
    Back00

Back00 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hemşire
    Epey yeteneklisin ve seri çok etkileyiciydi ! Başarılarının devamını dilerim

7. 25
    22
    35
    Denizfeneri

Denizfeneri Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    35
    Çizimlerin gerçekten çok güzel.Hikayeyi gayet güzel buldum ama detaylı olsa iyi olurdu.Yeni bölümü bekliyoruz...

Birde sizin roman comics tarzında mı yoksa manga mı?Bana daha ziyade comics gibi geldi,soldan sağa okudum yine de sorayım dedim yeni başladım bu işlere.

8. 73
    41
    60
    DoRoMoN

DoRoMoN yabadabaduuu

Alınan Beğeniler:
    41
    Ödül Puanları:
    60
    Meslek:
    Öğrenci
    Bravo :Th Serio: hikaye cok hosuma gitti. bu hikayeden güzel bi film cikabilirdi. cizenin ellerine saglik basarili bir cizgiroman olmus.

Bu Sayfayı Paylaş