www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #BİRFİLMSAHNESİ Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 18. Bölüm "Gremlinlerin Gizli Silahı" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. serena

  serena MangaFairy


  Katılım:
  14 Ağustos 2015
  İleti:
  35
  Alınan Beğeniler:
  62
  Ödül Puanları:
  70
  Cinsiyet:
  Bayan
  [​IMG]

  Tür:Romantik, komedi, doğaüstü
  Bölüm sayısı:200+ özel bölümler


  Konusu
  Evet ehem, sanırım Ay Savaşçısı'nı izlemeyen ya da duymayan kalmamıştır ama anime bölümünde olmazsa olmazdır diye düşünerekten giriştim bu işe.

  Evet Usagi Tsukino şımarık, yaramaz, çocuksu davranışları olan bir ortaokul öğrencisidir. Bir gün bir grup çocuğun hırpaladığı siyah bir kediyi kurtarır ve alnına yapıştırdıkları bandı da çıkarır. Kedinin alnındaki ay şekli dikkat çekici olmasına rağmen Usagi her zamanki gibi bir yerlere geç kalmış olduğundan acele ile uzaklaşır. Akşam penceresinden giren kedi konuşup adının "Luna" olduğunu ve kendisinin de seçilmiş bir savaşçı olduğunu söylemesi ile Usagi'nin hayatı sonsuza dek değişir. Luna'nın verdiği broş ile Ay savaşçısı'na dönüşen Usagi kötülülere karşı savaşan bir savaşçı olmuştur. Aynı zamanda diğer gezegen savaşçıları ve Ay Prensesi'ni de bulmak zorundadır.

  Usagi Tsukino
  [​IMG]
  [​IMG]
  Usagi, yani ay savaşçısı. Normalde çok korkak ve ağlak bir kız olan Usagi Ay savaşçısı olarak cesareti ve dik durmayı öğrendi bana göre.

  Mamoru Chiba
  [​IMG]
  Nam-ı Diğer smokinli şovalye. Ay savaşçısı'nın biricik kurtarıcısı ve beyaz atlı prensi. Tabi aslında oyun salonunda gördüğü o gıcık oğlan olduğundan habersiz.

  Ami Mizuno
  [​IMG]
  Merkür savaşçısı. Gücünü sudan alıyor. Çok çalışkan ve ağırbaşlı olması en göze çarpan özellikleri.

  Rei Hino
  [​IMG]
  Mars savaşçısı. Çok güzel ve ayrıca gururlu. Rei 6. hissinin çok kuvvetli olması ve bir tapınakta yaşaması ilediğerlerinden ayrılıyor.

  Makoto Kino
  [​IMG]
  Jupiter savaşçısı. Makoto gruptaki en güçlü kız.

  Minako Aino
  [​IMG]
  Venüs savaşçısı. Minako her zaman güzelliğe aşık bir karakter. Ayrıca Luna'nın arkadaşı Artemis'in de sahibi.

  Luna Ve Artemis
  [​IMG]
  Usagi ve diğer tüm kızlara savaşçılık özelliklerini veren, Gümüş Bin Yıldan haberler veren kediler. Aynı zamanda yol arkadaşları.

  Chibi Usagi
  [​IMG]
  ChibiUsa. Yeni ay savaşçısı. Aynı zamanda Usagi ve Mamoru'nun gelecekteki çocukları. Yaramaz, şımarık ama bir o kadar da kendini aratan bir karakter.

  Setsuna Meiou
  [​IMG]
  Pluton savaşçısı. Zamanı kontrol etme gücüne sahip ve uzay zaman bekçisi.

  Michiru Kaioh
  [​IMG]
  Neptün savaşçısı. Animede görüp görebileceğimiz en hanım hanımcık karakter. Yüzmeyi ve resim çizmeyi seviyor. Harika keman çalıyor. Ayrıca Haruka ile çıkıyor.

  Haruka Tenou
  [​IMG]
  Uranus Savaşçısı. Erkeksi bir karakter. Hızlı bir koşucu ve motorsiklet sürücüsü. Kızlar O'na aşık. Ama elbette dönüştüğünde kadın olduğunu farkediyoruz.

  Hotaru Tomoe
  [​IMG]
  Saturn Savaşçısı. Sessiz sakin görünen ancak içinde fırtınalar kopan(benim öy hissettiğim) bir karakter. Ayrıca ChibiUsa'nın da arkadaşı.
   
  Son düzenleme: 18 Ağustos 2015
  JaGGo, AzizCanBinen ve Eostre bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Top