www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. Marionette

Marionette Exo D.O. Kyung-soo

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    70
    Merhaba arkadaşlar ben Cemre. Bu sitede hiç şiir türünden şeyler yapılmıyor, biliyorum ama basit bir şiir oyunu tasarladım. Oyun basit. Ben açıklamamı yaptıktan sonra en alta bir dize yazacağım ve bir sonraki yorum atacak kişi hem konu olarak o dizenin devamını yapacak hem de sonunda uyak olmasını sağlayacak. Ve her 4 yorumda bir istenirse sondaki harf ya da kelime değişebilecek [4'ten fazla yorum da olabilir. Ya da nadiren az da olabilir. Eğer ünsüz harfle biten bir kelimeyse 3 yorumun ardından alakalı bir kelime bulunamıyorsa değiştirilebilir (Ama konu aynı kalmalı)]
    Örnek:
    Çok ama çok ağrıyor bacağım (Farz edin ki başlatma dizem)
    Ben bu acıyla ne yapacağım ? (Yorum yazan kişi)

Anlamışsınızdır diye umuyorum arkadaşlar eğer eksiğim varsa yorumlara yazın ki konuya ekleyebileyim... Son olarak Tabii ki sizin yazdıklarınızı aşağı benim başlattığım dizenin altına yazacağım böylece hep beraber bir şiir oluşturmuş olacağız :)

Nerede hediye,olur mu hediyesiz karne?

Son düzenleme: 21 Haziran 2016
    AzizCanBinen bunu beğendi.
  2. Kitano Seiichiro

Kitano Seiichiro Kitoş

Alınan Beğeniler:
    78
    Ödül Puanları:
    25
    Meslek:
    Tecrübeli Öğrenci
    Hediye benim hakkımdır çalıştım bütün sene

3. omega48

omega48 Papatyalar öldükten sonra kokar...

Alınan Beğeniler:
    91
    Ödül Puanları:
    80
    evet :044:

Bu Sayfayı Paylaş