www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
TRART Yenilendi! Yeni TRART Evolution karşınızda... Detaylı bilgi ve yenilikleri incelemek için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. KeiNe Ron

KeiNe Ron Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    40
    Meslek:
    atso da resim bölümü öğrencisi
    Herkese Merhaba!
    geçen sene miydi neydi alıpta çok beğendiğim adeta favorim haline gelen bir ürünü tanıtmak istiyorum size.. Bu ürün
    Zig Kuretake Gansai Tambi japon yapımı bende 12 renklisi var. Size bunu alış hikayemi anlatıyim olmazsa..
    Ben güzel sanatlar lisesi öğrencisiyim ve öğretmenimiz bizden talens / van gogh bir suluboya almamızı istemişti bunu alıp 1 sene kadar kullanmıştım ama yavaş yavaş eksilmeye başlayınca boyasını tamamlamak veyahut yenisini satın almak istemiştim..
    Antalya'daki ofis kırtasiyesinde bu menet zamlardan önce van gogh suluboyamla aynı fiyattaydı
    -60tl- ama çok daha uzun güzel bir tasarımı vardı.. Etiketinde de daha önce hiç duymadığım tekniklerde bile kullanılabileceği yazıyordu.. sumi re gibi... bu ürünün tamamen japonca olması ve tasarımı gözümü boyadığından almıştım. Sonuç mu ? tamamen memnunum :Th 084:.. pigmentleri oldukça kaliteli tasarımı yüzünden fırçayla renk alması çok keyifli ve suyla yumuşadıktan sonra fırçaya boya biraz fazla geliyor.. dikkatli olmaz iseniz şayet..:saskin: ve buda boyaları bir nebze çabuk tüketmek demek.:4519626a: Ama gene 12 li boya olan van gogh ile karşılaştırırsam aynı fiyata kalitesine kıyasla oldukça ucuz bile kalıyor! çünkü boyalar her ne kadar eksilsede 2.senesindeyim hala yeterince kullanıcak kadar var. Eğer kaliteli bir suluboya düşünüyorsanız kesinlikle ama KESİNLİKLE! öneriyorum :Th 059:

-Not resmi görüyorsanız demeliyim ki aldığınızda bazı renkler dışarıdan bakınca siyah gibi duruyor ama bir deneme kiadına alıp biraz boyarsanız bu resimdeki renklerin aynısını olduğunu sizde fark edersiniz-

2. Denizfeneri

Denizfeneri Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    31
    Ödül Puanları:
    50
    Bence çizim gibi alanlarda alış veriş yaparken mutlaka internet kullanılmalı ve indirim kovalanmalı.Özellikle renk veren malzemeler aşırı pahalandı...Aman dikkat.

3. KeiNe Ron

KeiNe Ron Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    40
    Meslek:
    atso da resim bölümü öğrencisi
    aynen öyle 2 katına çıkmış fiyatı şu an

Bu Sayfayı Paylaş