www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. bizontaros

  bizontaros Yeni Üye

  Katılım:
  5 Temmuz 2019
  İleti:
  0
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Yeniçağın günümüz insanı üzerindeki en önemli etkilerinden biri de hareketsiz yaşam.
  Hareket etmeden sürdürülen hayatın üzerine obezite ve stres ve benzeri sorunlar da eklendiğinde hipertansiyonun (yüksek tansiyon) toplumda görülme sıklığı da artıyor.
  İnsanlarımızız Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. hakkında bilgileri olmamasından dolayı tehlikenin de farkında değiller.
  10 yaşındaki çocuklarda bile görülebilen yüksek tansiyon başka sorunlara da yol açabiliyor.Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.gibi bir soru aklımıza geliyor.
  Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız., belirti vermeden beyin, böbrek ve kalp gibi hayati organlarda zarara sebep oluyor.
  Peki gerçekten Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. nedir ? Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. nelerdir ?Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. durumunda neler yapılmalıdır ?
   

Bu Sayfayı Paylaş

Top