www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasının 9. bölümü "Kandan Gelen Bağ" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  620
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  571
  Ödül Puanları:
  670
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]

  TÖZ Çizgi Roman Dergisi 4 Temmuz da okurların karşısına çıktı. TRART Online Okuma bölümünden dijital olarak yayınlanan derginin ilk sayısı, okuyuculardan güzel tepkiler aldı. Derginin ilk sayısında sırasıyla Valendra Venus'ün "Snow White" çalışması, Ozan Yuruk'un "Terrible Fate" çalışması, Ozan Karuk'un "Yazmak Üzerine Bir Kısım Sözler" yazısı, Yusuf Turgut'un "Bard's Song" çalışması ve son olarak Mahmut Emre Altun'un "Bıyık" çalışması bulunuyodu. Okuyucular TÖZ'ün ilk sayısı için güzel değerlendirmelerde bulunmakla beraber biraz kısa olmasından dem vurdular. Ancak TÖZ Çizgi Roman Dergisi'nin editörü İbrahim Hakkı Uslu zaten dergi çıkmadan önce yayınlanacak sayfaların gerçekçi bir sayıda olacağını, bu işin ekiptekiler için kişisel meşguliyetlerinin yanında ekstra bir iş olduğunu ve maddi anlamda herhangi bir gelitirisi olmadığını açıklamıştı. TÖZ Çizgi Roman Grubu daha mütevazi sayfa sayılarıyla ama daha sağlam temeller üzerinde gelişecek, uzun soluklu bir çizgi roman dergisi projesidir. Ayrıca İbrahim Hakkı Uslu, zamanla sayfaların artabileceğini ve yeni çizerlerinde katılımı ile daha sonraki sayılarda daha fazla bir içerikle okurların karşısına çıkabileceklerinin mesajınıda takipçilerine verdi. Bizde bu yetenekli arkadaşlarımızın kalemlerinden çıkacak güzel çalışmaları sabırsızlıkla beklemekteyiz.

  Ayrıca TÖZ Çizgi Roman Dergisi'nin ilk sayısının yayınlanmasıyla derginin editörü ve çizerleri TRART da sisteme kayıtlı editör ve çizer ünvanları aldılar kendilerini ve çalışmalarını aşağıdaki bu linklerden takip edebilirsiniz.

  Editör > İbrahim Hakkı Uslu @hadozee
  Çizer > Valendra Venus @Valendra
  Çizer > Ozan Yuruk Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Çizer > Yusuf Turgut @cizenadam

  TÖZ Çizgi Roman Dergisi 1. Sayısı için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
   
  Kagutsuchi ve JumperS bunu beğendi.
 2. alican

  alican Yeni Üye


  Katılım:
  28 Kasım 2019
  İleti:
  10
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  5
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  doktor
  Şehir:
  alanya

Bu Sayfayı Paylaş

Top