www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Katılım için son 1 hafta! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  606
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  548
  Ödül Puanları:
  655
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]

  TRART Çizerler İçin Neler Var?

  İlgi alanınız çizmekse, çizim bölümlerimizi, yayınlanmış çalışmaları, çizim yarışmalarını ve etkinliklerini faydalanabileceğiniz dökümanları ve çizim malzemesi tanıtımlarını TRART da bulabilirsiniz.

  ONLİNE OKU BÖLÜMÜ: Online Oku bölümümüzde tamamı yerli çizer/yazar veya dergi gruplarına ait özgün senaryolardan kaleme alınmış bazıları bitmiş bazıları yarıda kalmış bazıları devam etmekte olan toplam 22 farklı çalışma (manga/çizgi roman) bulunmaktadır. Online Oku, çizim sayfalarını rahatça okunulabilecek PC/Tablet/Mobil için duyarlı ve farklı seçenekleri olan gelişmiş bir okuma sistemine sahiptir. Ayrıca Disqus ve Facebook kullanıcıları için yorum yapabilme seçenekleri bulunmaktadır.

  Online Oku Bölümüne gitmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  Çalışmanızın Online Oku da yayınlanmasını istiyorsanız Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  GALERİ BÖLÜMÜ: TRART Galeri Bölümümüzde, kullanıcılar toplam 10 farklı kategoride çizim çalışmalarını (eskiz, imgesel çizimler, karakter tasarımları, boyama, dijital çizim-boyama, illüstrasyon, karakalem, fan art vb.) paylaşabilirler. Diğer kullanıcılar çalışmlarınızı değerlendirebilir ve yorum yapabilirler. Kullanıcının Galeriye eklediği tüm çalışmaları kendi galeri bölümünde toplanır. 2018 yılı itibariyle Galeri bölümünde beş bin küsür çizim çalışmalası ve yaklaşık 1.500.000 kadar görüntülenme bulunmaktadır.

  Galeri Bölümüne gitmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  ÇİZİM YARIŞMALARI: TRART da yapılmış ödüllü çizim yarışmaları için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  ÇİZİM ETKİNLİKLERİ
  : TRART da yapılmış birbirinden ilginç ve eğlenceli çizim etkinlikleri için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  -SIRA SENDE ÇİZİM ETKİNLİĞİ: Popüler çizim etkinliği "Sıra Sende Çizim Etkinliği" çalışmalarını görmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  -HAFTALIK ÇİZİM ETKİNLİKLERİ: Popüler çizim etkinliği "Haftalık Çizim Etkinlikleri" çalışmalarını görmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  ÇİZİM KİTAPLARI: Manga çizimini kademeli olarak gösteren tamaı Türkçe'ye çevrilmiş çizim kitapları için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  ÇİZİM DÖKÜMANLARI:Çizim Videoları & Referanslar & Yardımcı Çizimler için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  ÇİZİM MALZEMELERİ: Çizim Malzemeleri tanıtım ve önerileri için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  ORTAK ÇALIŞMA BÖLÜMÜ: Başka biri ile ortak bir çizgi roman projesi yapmayı düşünürseniz Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  ANKETLER: TRART'ın yapmış olduğu anketleri ve soru/cevap konularını görmek ve katılmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
   
  Azibu bunu beğendi.
 2. Azibu

  Azibu Snatcher


  Katılım:
  19 Ekim 2018
  İleti:
  31
  Alınan Beğeniler:
  49
  Ödül Puanları:
  100
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul
  Faydalı bir konu olmuş. Teşekkürler :D5f02ecd:
   
  DarkHall bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Top