www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. FrozenFin

FrozenFin Jashinist

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;
    Forum ortamında en sevdiğim şeylerden biri de forum oyunları ve RP'lerdir. Bugün aklıma bir oyun geldi ve bunu uygulamak istedim, çizer arkadaşların ilgisini çekerse onlardan katılım bekliyorum. Neyse zaman kaybetmeden konuya geçelim. Çizdiğiniz karakterleri bu arenaya sokmak ister misiniz? Hayır. (Ehehe bu noktada okumayı kesmelisiniz.) Cevabınız evetse ve diğer çizer arkadaşların karakterlerine karşı savaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. (Umarım sevilen bir oyun olur ve türevi yapılmamıştır.) İlk olarak Arena'nın ilk aşamasından bahsedelim. Tek yapmanız gereken bu konu altına çizdiğiniz veya bu konu için çizeceğiniz bir karakterin resmini paylaşmak olacak. Toplam 16 karakter olacak (bu katılım oranına göre daha da artabilir) ve karakterler onaylandığı zaman savaş başlayacak. Şimdi ilk aşamada olduğumuz için kafasında soru işareti olan arkadaşlar olabilir, Arena için konuya yollamanız gereken resimde herhangi bir sınırlama yok demek isterdim ama fantastik bir resim olmalı. (Bankta oturan bir yaşlı bir amca Arena'ya katılamaz mesela.) Şimdi neden fantastik bir şeye ihtiyacımız var? Ben Pokémon oyunlarını oldukça seven biriyim ve geçmişte forum üzerinden oynatılan Pokémon Dövüş Kulübü isimli bir oyun yapmıştım. Burada da karakterlerimize 5 adet saldırı vereceğiz (bunlardan birisi pasif saldırı olacak.) Umarım net bir şekilde anlatabilmişimdir, çizimleri konu altında paylaşabilirsiniz ve onay verdiğim çizimler Arena'ya katılmış olacak ve hepsi tamamlandığında onlara saldırılar vereceğiz ve kura ile eşleşme yapılıp, savaş başlayacak. Eğer konu ilginizi çektiyse ve Arena için uygun çizimleriniz varsa katılımınızı bekliyorum. Sorularınız varsa sormaktan çekinmeyin lütfen.
    İyi forumlar, iyi eğlenceler.

yozora bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş