www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #BİRFİLMSAHNESİ Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 19. Bölüm "Şeytan Gremlin" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  633
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  587
  Ödül Puanları:
  685
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]


  TRART, bir sanal sanat portalıdır.


  TRART, ülkemizde kurgusal sanatları geliştirmeyi hedefleyen, çizgi roman çizerliği ve yazarlığında yetenekli ve gayretli insanları bir araya getirme gayesi olan sanal bir kuruluştur. Bu site/forum sistemi, tamamen bu amaçlar üzerine inşaa edilmiş, gelişmiş bir sistemdir.

  TRART, kendilerine ait çizgi roman ve manga çalışmaları yapan dergi gruplarını, amatör çizerleri ve yazarları destekler, onlara sisteminde bulundurduğu özelliklerle kolaylıklar sağlar, onların çalışmalarını rahatça yayınlayabilmesine ve okurlara rahatça ulaşabilmelerine yardımcı olur.

  Bir Çizgi Roman Dergisi Topluluğuysanız Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın...

  Bir Çizerseniz Ayrıntılı Biligi İçin Tıklayın...

  Bir Yazarsanız Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın...


  TRART, çizgi roman çizimi ile ilgilenen herkesi destekler ve bu kişileri sistemin sağladığı özelliklerle çizgi roman(manga, webtoon) çizimine teşvik eder. Sürekli yeni çizerler/yazarlar çıkarmayı hedefleyerek kendi başına sürekli aktif olan bir sistem kurmayı amaçlar.

  TRART, çizime yeni başlayan, çizim yapmayı seven, çizgi roman sanatına meraklı tüm üyelerine, birçok bilgilendirici, faydalı ve eğlenceli sistem özellikleriyle eşsiz bir ortam sunar. Üyeler, kendi çalışmalarını kolayca yükleyip yayınlayabilirler. Sistemde bulunan çizim dosyalarından, referanslardan, çizim videolarından ve çizim PDF dosylarından faydalanabilir, kendi dosyalarını diğer üyelerle paylaşabilirler. Sisteme kayıtlı olan dergilerin, çizerlerin ve yazarların çalışmalarını rahatça takip edebilirler. Bloglar ve Gruplar gibi gelişmiş sistemlerimizden faydalanabilirler.

  TRART, Ödül Puanı Sistemi ve Rozet Sistemi gibi sadece TRART da bulunan son derece faydalı ve eğlenceli sistemlere sahiptir.

  Ödül Puanı Sistemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın...

  Rozet Sistemi Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın...


  TRART, sürekli olarak düzenleyeceği yarışmalarla üyelerini çizim konusunda teşvik eder, renkli ve aktif bir forum ortamı oluşturur.

  TRART'ın düzenleyeceği Yarışmalar Hakkında Bilgi İçin Tıklayın...

  TRART çizim ile ve kurgusal çizim sanatları ile ilgili aradığınız hemen hemen herşeyi kolayca bulabileceğiniz faydalı ve gelişmiş sanal bir ortamdır. Deaviantart ve Facebook gibi benzer sitelerin sahip olduğu bir çok özelliğe sahiptir. Modern bir arayüzü vardır ve kullanılabilirliği çok rahattır. Size, sizler için kurup geliştirdiğimiz bu sistemde iyi eğlenceler dileriz.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Top