www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangası ilk bölümü ile TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  617
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  561
  Ödül Puanları:
  670
  Cinsiyet:
  Erkek
  Mağaza & Ürün İşlemleri Hakkında
  Mağaza özelliğimiz hakkında sizlere anlatmak istediğimiz bazı şeyler var. Dediğimiz gibi mağaza özelliğimiz TRART'ın aktifliği ve üyelerimiz için açmış olduğumuz pek eşi benzeri olmayan farklı, faydalı ve eğlenceli bir sistem ama tabiki sistemin yanlış anlaşılmaması ve ödül puanı sisteminin kötüye kullanılmaması için çok katı kuralları var. Bu kuralları Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. bölümünden mutlaka okumanız gerekmektedir.


  Ödül Puanı ile Alınabilecek Ürünler
  Bir üyemiz ödül puanlarıyla bir ürün aldığında TRART sistemine bir uyarı mesajı gider. Bu mesajda işlem yapan üye, satın aldığı veya hediye ettiği ürün, hediye edildiyse kime hediye edildiği ve işlem tarih/saati yazar. Daha sonra Mağaza Yetkilisi size özel mesaj yoluyla döner ve işlemi onaylatır, onaylamadan sonra adres bilgilerinizi alır. Ödül puanı ile aldığınız hediye ürünü TRART size gönderir.

  Ürünün kargo bedeli alıcıya(üyeye) aittir. Ürün "Kapıda Ödeme" seçeneğiyle gönderilir. Ücret 10 [​IMG]'dır.


  Ücretli Ürünler
  Ayrıca Mağaza bölümümüzde Çizgi Roman dergileri veya çizerler (yazar/çizer ortak çalışan gruplar dahil) kendi baskıladıkları ciltli, okunmaya hazır ürünleri (Kendilerine ait çizgi roman veya manga ciltlerini, posterleri, kitap ayıraçlarını vb. ürünleri) ekleyebilirler. Eklemek istedikleri ürünü, fotoğrafları, ürün açıklamasını ve fiyatı ile beraber Mağaza Yetkilisine bildirirler. Mağaza Yetkilisi bu ürünü Ücretli Ürün Ön Eki ile mağaza bölümüne ekler.

  Bir üye, bu ücretli ürünlerden birini almak isterse Mağaza bölümünden işlem yapar sisteme giden uyarı sonrası Mağaza Yetkilisi bu üyeye dönüş yapar ve ürünün sahibine ait hesap adreslerini vererek ürün ücretini yatırmasını ister. Alıcı(üye) ürün ücretini yatırdıktan sonra işlem onayı yapılır. Ürün alıcının adresine gönderilir.

  Mağaza Ön Ekleri
  Adsız.png
   
  Takasu R. Washi ve JumperS bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

Top