TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 23-30 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

TRART Okurlar İçin Neler Var?

'Forum Rehberi & Sıkça Sorulan Sorular' forumunda DarkHall tarafından 3 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. 579
  506
  640
  DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  579
  Alınan Beğeniler:
  506
  Ödül Puanları:
  640
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]

  TRART Okurlar İçin Neler Var?

  Okurlardan kastımız herhangi bir çizim ya da yazım çalışması olmasa da sitede yerli çizer ve yazarların çalışmalarını görmek, okumak, değerlendirmek, olumlu ya da olumsuz yapıcı eleştirilerde bulunmak, yapılan yarışmalara, etkinliklere ve projelere göz atmak isteyen ya da başka üyelerle etkileşime girmek isteyen üyelerdir.

  GALERİ BÖLÜMÜ: Beş bin küsür çizim çalışmasının yayınlandığı Galeri bölümündeki çalışmalara göz atmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  ONLİNE OKU BÖLÜMÜ: Online Oku bölümümüzde tamamı yerli çizer/yazar veya dergi gruplarına ait özgün senaryolardan kaleme alınmış çalışmalara göz atmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  KÜTÜPHANE BÖLÜMÜ: Üyelerimizin yazdıkları hikayelere göz atmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  SOHBET BÖLÜMÜ: Sohbet bölümümüz için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  TRART YARIŞMALARI: TRART da yapılmış yarışmalara ve katılımcıların çalışmalarına göz atmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  ÇİZİM ETKİNLİKLERİ: TRART da yapılmış birbirinden ilginç ve eğlenceli çizim etkinliklerine ve katılımcıların çalışmalarına göz atmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  SIRA SENDE ÇİZİM ETKİNLİĞİ: Popüler çizim etkinliği "Sıra Sende Çizim Etkinliği" çalışmalarını görmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  HAFTALIK ÇİZİM ETKİNLİKLERİ: Popüler çizim etkinliği "Haftalık Çizim Etkinlikleri" çalışmalarını görmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  YAZIM ETKİNLİKLERİ: TRART yazım etkinlikleri için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  TRART GRUPLARI: TRART da bulunan gruplara göz atmak ve istiyorsanız herhangi birine katılmak veya yeni bir grup açmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
  ANKETLER: TRART'ın yapmış olduğu anketleri ve soru/cevap konularını görmek ve katılmak için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
   
  Azibu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş