www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Projemiz aktif! Bu çok büyük bir proje ve başvuruları almaya başladık. Projeye göz atmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. JaGGo

JaGGo Site Yöneticisi Site Yetkilisi Teknik Uzman

Alınan Beğeniler:
    98
    Ödül Puanları:
    130
    Meslek:
    Designer & Coding

Artık TRART'ın bir Pixel Art Maker bölümü var. Bu bölüme girin dilediğiniz gibi Pixel Art çalışmalarınızı oluşturun ve diğer herkesle paylaşın :)
    TRART Pixel Art Maker bölümü için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

Ayrıca görev rozetlerinden "Pixel Art Rozeti"'ni kazanmak için meydan okuyabilirsiniz. Bu rozet için üç ayrı görevi yerine getirmeniz lazım detaylı bilgi için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

Bu rozeti kazanan bir üyemizin yaptığı çalışmaları alttaki resimde görüyorsunuz :)

Pixel Art Rozeti

2. Mehmet MAH

Mehmet MAH Mehmet MAH Çizer

Alınan Beğeniler:
    130
    Ödül Puanları:
    125
    Meslek:
    tıbbisekreter
    Çok sevindim ve ilk denememi yaptım piksel art seviyorum, =)

yozora, DarkHall ve JaGGo bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş