www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

[YENİLİK] : Sosyla ağ profilleri yenilendi! "İnstagram" ve "Deviantart" seçenekleri eklendi. Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  616
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  558
  Ödül Puanları:
  670
  Cinsiyet:
  Erkek
  TRART, düzenli olarak çizim ve hikaye yazımı yarışmaları düzenleyecektir. Bu yarışmalar çok çeşitli şekillerde üyelerimizin karşısına çıkar. Bazı yarışmalar, serbest yani herhangi bir konu sınırlaması olmadan bazıları ise belirli konular üzerinden yapılabilir.

  Yarışmalarımızın tamamı ödüllü yarışmalar olacaktır. Kazanan üyelerimize belirli bir hediye verilmez, bunun yerine miktarı yarışmaya göre belirlenecek olan "Hediye Ödül Puanı" verilir. Bu puanlarla kazanan katılımcılar, TRART Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. bölümünden istedikleri bir ürünü kazandıkları ödül puanlarıyla alabilirler.

  Kazananı belirlemek için "Oylama" ve "Oylama + Jüri" sistemlerimiz vardır ve bu sistemler yarışmadan yarışmaya farklılık gösterebilirler.

  Ayrıca kazanan katılımcılar ve çalışmaları "Kazananlar Arşivi"ne eklenir ve bu katılımcılar bazı Yarışma Rozetleri kazanırlar.

  Eğer bir üyemiz kendisi bir yarışma düzenlemek istiyorsa bizimle irtibata geçmelidir.​
   

Bu Sayfayı Paylaş

Top