www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[YENİ ÇİZİM ETKİNLİĞİ]: By Naka'nın yeni anketi sizleri bekliyor! Çizim etkinliğine göz atmak için ve detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #SİXFANART Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 15 Bölüm "Gremlinler" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

 1. DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  631
  Kütüphane:
  1
  Alınan Beğeniler:
  580
  Ödül Puanları:
  685
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]

  TRART Yazarlar İçin Neler Var?

  Yazım bölümlerimizi, yayımlanmış hikayeleri, webromanları, makaleleri, çizim yarışmalarını ve etkinliklerini TRART da bulabilirsiniz.

  KÜTÜPHANE BÖLÜMÜ: Kütüphane bölümünde yazarların yayımladıkları hikayeleri, makaleleri, webromanları, Light Novelleri okuyabileceğiniz bölümdür. Bu bölüm yazılarınızı bölüm bölüm yayınlama imkanı verir ve tüm bölümleri bir arada tutar. Siteye daha sonradan eklenmiş bir bölüm olduğundan önceleri yazılmış hikayeler bulunmaz. Kullanıcılar kurgusal hikayelerini yada düşünce yazılarını bu bölümde bölüm bölüm ekleyebilirler.

  Kütüphane Bölümüne gitmek için [​IMG]

  BLOGLAR BÖLÜMÜ: Blog bölümümüzde yine tüm kullanıcıların yanı sıra yazarlarımıza hitap eden bölümümüzdür. Bu bölümde kendi bloğunuzu oluşturabilir, burada aktivitelerinizi, düşünce yazılarınızı, anılarınızı, söyleşilerinizi yazabilir, okuduğunuzu kitapları tanıtabilir izlediğiniz filmleri önerebilir varsa tanıtımlarınızı anlatabilir ve daha bir çok şeyi paylaşabilirsiniz. Blog açtığınızda üye kartınıza ve profilinize "B" simgesi gelir. Bu bir bloğunuz olduğunu gösterir ve tıklandığında blok yazılarınıza ulaşılır.
  Blog Bölümüne gitmek için [​IMG]

  TRART YAZIM ETKİNLİKLERİ: TRART yazım etkinlikleri için [​IMG]

  TRART YAZAR GRUPLARI: TRART yazar grupları için [​IMG]

  SENARYOLAR & HİKAYELER GRUBU:
  100 üyeyi aşkın üye sayısı ile TRART'ın en büyük yazım grubu "Senaryolar & Hikayeler" grubu için [​IMG]

  ORTAK ÇALIŞMA BÖLÜMÜ: Bir çizer ile ortak bir çizgi roman projesi yapmayı düşünürseniz [​IMG]
   
  Ftsuu ve Azibu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Top