TRART'a Hoş Geldiniz!

Şimdi Bize Katılın TRART sisteminin gelişmiş tüm özeliklerine ulaşabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olun ve sizde bu eşsiz sanal dünyanın bir parçası olun.
Duyuruyu Kapat
GSF Online Kurs 23-30 Ekim Çalışma Programı için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "Mu" mangası TRART Online Oku'da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN

TRART Yazarlar İçin Neler Var?

'Forum Rehberi & Sıkça Sorulan Sorular' forumunda DarkHall tarafından 3 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. 579
  506
  640
  DarkHall

  DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi


  Katılım:
  13 Haziran 2015
  İleti:
  579
  Alınan Beğeniler:
  506
  Ödül Puanları:
  640
  Cinsiyet:
  Erkek
  [​IMG]

  TRART Yazarlar İçin Neler Var?

  Yazım bölümlerimizi, yayımlanmış hikayeleri, webromanları, makaleleri, çizim yarışmalarını ve etkinliklerini TRART da bulabilirsiniz.

  KÜTÜPHANE BÖLÜMÜ: Kütüphane bölümünde yazarların yayımladıkları hikayeleri, makaleleri, webromanları, Light Novelleri okuyabileceğiniz bölümdür. Bu bölüm yazılarınızı bölüm bölüm yayınlama imkanı verir ve tüm bölümleri bir arada tutar. Siteye daha sonradan eklenmiş bir bölüm olduğundan önceleri yazılmış hikayeler bulunmaz. Kullanıcılar kurgusal hikayelerini yada düşünce yazılarını bu bölümde bölüm bölüm ekleyebilirler.

  Kütüphane Bölümüne gitmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  BLOGLAR BÖLÜMÜ: Blog bölümümüzde yine tüm kullanıcıların yanı sıra yazarlarımıza hitap eden bölümümüzdür. Bu bölümde kendi bloğunuzu oluşturabilir, burada aktivitelerinizi, düşünce yazılarınızı, anılarınızı, söyleşilerinizi yazabilir, okuduğunuzu kitapları tanıtabilir izlediğiniz filmleri önerebilir varsa tanıtımlarınızı anlatabilir ve daha bir çok şeyi paylaşabilirsiniz. Blog açtığınızda üye kartınıza ve profilinize "B" simgesi gelir. Bu bir bloğunuz olduğunu gösterir ve tıklandığında blok yazılarınıza ulaşılır.
  Blog Bölümüne gitmek için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  TRART YAZIM ETKİNLİKLERİ: TRART yazım etkinlikleri için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  TRART YAZAR GRUPLARI: TRART yazar grupları için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  SENARYOLAR & HİKAYELER GRUBU:
  100 üyeyi aşkın üye sayısı ile TRART'ın en büyük yazım grubu "Senaryolar & Hikayeler" grubu için Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

  ORTAK ÇALIŞMA BÖLÜMÜ: Bir çizer ile ortak bir çizgi roman projesi yapmayı düşünürseniz Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.
   
  Ftsuu ve Azibu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş