www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Katılım için son 1 hafta! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN

• karaktertasarimrozeti.png
  • Karakter Tasarım
    Rozeti
  • Rozet Sınıfı
    Yetenek Sınıfı
  • Ödül
    25 Ödül Puanı
  • Kazanan
    Üye
  • ayinyildizirozeti.png
  • Ayın Yıldızı
    Rozeti
  • Rozet Sınıfı
    Başlangıç Sınıfı
  • Ödül
    20 Ödül Puanı
  • Kazanan
    Üye
  • osmityrtkczmrozeti.png
  • Mitolojik Yaratık
    Görev Rozeti
  • Rozet Sınıfı
    Görev Sınıfı
  • Ödül
    45 Ödül Puanı
  • Kazanan
    Üye

Haftanın Çizeri @A. Gece Sayalı
Resimleri üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Çizerin albümüne göz atmak için kullanıcı adına tıklayabilirsiniz.

Eklenecek...

Bu Sayfayı Paylaş

1. DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi

Kütüphane:
    1
    Alınan Beğeniler:
    552
    Ödül Puanları:
    670
    Merhaba, bu tanıtım kısmında kısaca TRART'ın amaçlarından bahsedeceğiz ve daha sonra bu sitede sizleri nelerin beklediğini anlatacağız.

TRART 2015 yılının Haziran ayında açılmış bir sanal sanat sitesidir. Sanat kavramı geniş olduğundan sadeleştirirsek TRART'in ilgilendiği sanatlar çizgi roman (amerikan tarzı Comics, Manga, Webtoon vb.) yazarlığı ve çizerliğinin yanında illüstrasyon, karikatür ve kurgusal hikayelerdir. Sitede bu sanatlarla ilgili bir çok bölüm ve döküman mevcuttur. Hedefimiz, ülkemizde kurgusal çizim ve yazım sanatlarına ilgi duyan insanları bir araya toplayıp samimi bir ortam kurmak, faydalanabilecekleri dökümanları hizmetlerine sunabilmek, çalışmalarını yayınlayabilecekleri sanal bir platform oluşturmaktır.

TRART da Sizleri Neler Bekliyor?

Bu soruyu kullanıcılarımızın ilgilerine göre üç ana bölüme ayırarak daha iyi anlatabileceğimizi umuyorum.
    Bu butonlar sizleri bir tercihe zorlamak için değil sadece TRART'ın birbirinden farklı ve herkese hitap eden bölümlerini ve aktivitelerini daha iyi anlatabilmektir.

Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

Merak edebileceğiniz diğer şeyler...

Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.

2. platonunornitorengi

platonunornitorengi Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben uzun süredir çizim yapmak isiyorum ve işe bu siteye giriş yapmakla başladım. işime yarayacak pdf veya kaynak bırakırsanız yoruma çok sevinirim. :)

3. batututkum

batututkum Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende çizim yapmayı çok seviyorum sizin sayenizde kendime daha çok güvene gelerek bu işi ilerlettim teşekkürler

Azibu bunu beğendi.
  4. SavageCat32

SavageCat32 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, adım Emre ve 13 yaşında bir çocuğum. Ben resim yapmayı seven, karikatüristik ve çizgi roman tarzı çizimi örnek alan bir çocuğum, tabi bu alanda pek çok iyi yeteneğim yok, sadece canım sıkıldığı zaman resim çizen bir insanım. Genellikle canım ne isterse onu çizerim, benim istediğim tek şey çizgi roman tarzı çizimin püf noktalarını öğrenmek, digital artta yapmak isterim ama grafik tabletim olmadığı ve ailemin alacak kadar bir bütçesi olmadığı için digital art yapabileceğimi sanmıyorum. Burdan öğrenmek istediğim tek şey, daha güzel ve daha iyi resim çizebilme yeteneğine sahip olmak.

Bu Sayfayı Paylaş