www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

[YENİLİK] : Sosyla ağ profilleri yenilendi! "İnstagram" ve "Deviantart" seçenekleri eklendi. Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN
×

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Batsu

  Batsu Yeni Üye


  Katılım:
  12 Haziran 2016
  İleti:
  27
  Alınan Beğeniler:
  76
  Ödül Puanları:
  80
  Cinsiyet:
  Erkek
  Merhaba arkadaşlar özellikle animasyon ile uğraşan insanların bi bakmasını istiyorum.

  Öncelikle Understick nedir ?

  Understick, 2009 yılında Türkiye'deki profesyonel, amatör, ya da animasyon yapmaya başlamak, animasyon yapmayı öğrenmek amacıyla bu alana merak salan herkesin toplanabileceği bir platform olma amacıyla kurulmuş bir sitedir.

  Understickin amacı nedir ?

  Her şeyden önce yeni UnderStick bir Animasyon Stüdyo'su olma girişimi yapılanmasıdır ve bu yolda ilerlemek için ana ekibiyle sürekli çalışmaktadır. Fakat bu yapılanmanın bireysel değil kitlesel olmasını istediğimizden: Burada insanların Animasyon yapmaya başlamasını teşvik etmek, onları desteklemek, yaptığı çalışmaları burada paylaşarak yorumlarla kendini geliştirmesini sağlamak aynı zamanda da organizasyonlarla birlikte sıcak ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir ortam kurmayı hedefliyoruz. İzlemenin de Yapmanın da keyifli olmasını temenni ediyoruz.

  Sitemize ulaşmak için: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.


  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 11 Mart 2017

Bu Sayfayı Paylaş

Top