www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
[KİTAP ÖNERİSİ]: Sitemizin bir üyesi Melda Vatancı'nın yazmaya bu sitede başladığı sonradan toparlayıp bitirdiği ve yakın zamanda basılan Renksiz Dünya Hikayesi kitabına göz atmak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
[ÇİZİM ETKİNLİĞİ] : #VİLLAİN (KÖTÜ ADAM) Çizim Etkinliğimiz Başladı! Detaylı bilgi için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
Umut Bayrak'ın kaleminden "Işık Tozu" mangasında 2. Cilt 19. Bölüm "Şeytan Gremlin" TRART Online Oku da yayınlandı! Mangayı okumak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. TRanger

TRanger Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar herkese.Ben TRanger adlı yaşayıcınız.25 yaşındayım,Japon dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum(bölümdeki arkadaşlara buradan selam olsun) ve yıllardır kendi çapımda manga ile sıkı fıkı olmuş vaziyetteyim.
    Çok forum takip eden birisi değilim ama az çok benim gibi manga meraklısı olan insanlar ile etkileşime geçmek istedim.
    Çocukluğumda kağıt kalem alır kollarım kalemden kapkara olana kadar kağıda birşeyler karalar ve karalar iken dışarıya sesler çıkarırdım.Insanlar napiyo bu diye bakardı ama aklımda canlanan şeyleri bilemezlerdi.Sonradan ilkokul 5. sınıf olması lazım Straykter(Striker) diye bir hikaye çizmiştim:

Lise zamanlarında biraz daha geliştim ve uzun soluklu bir manga çizmeye karar verdim.Hikaye modern şaman temalı shounen içeriyor.(1 arch çizdim bile):

Elbette sizler ile mangamın hepsini,kafamın içindeki o dünyayı görsel olarak paylaşmak isterim ancak henüz mangamın internette yayınlanmaya uygun olup olmadığı konusunda kaygılarım var.(örn:emek hırsızlığı)

Başka hikayelerim de var ve konu açısından hiç sıkıntı yaşamadım.Bu da başka bir manga hikayemden:

Bende durumlar böyle işte.
    Biraz da ben sizi tanıyayım bakayım buyrun çekinmeyin efenim .

Son düzenleme: 22 Ağustos 2020
    DarkHall bunu beğendi.
  2. DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi

Kütüphane:
    1
    Alınan Beğeniler:
    600
    Ödül Puanları:
    685
    Merhaba TRART a hoşgeldin. Burada yerli çizer arkadaşlarımızın yayınladığı manga ve çizgi roman çalışmaları mevcut onlara göz atabilirsin. Manga ile cizmekle kurgulamakla üretmekle ilgileniyorsan burası tam sana göre bir yer . Burada iyi vakit geçirmeni dilerim :D

TRanger bunu beğendi.
  3. TRanger

TRanger Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiye de böyle bir platformun ayakta kaldığını görmek gerçekten güzel bir duygu,emeklerinizden ötürü sizleri tebrik ederim.Normalde nadiren de olsa neler yapıyorlar diye baktığım bir siteydi burası.Forum üyesi olarak mesaj atmak bu güne nasipmiş.(Biraz da üşengeçlik var tabiki )Forumu gezerken keyif alacağım.

4. JumperS

JumperS Mehmet

Alınan Beğeniler:
    49
    Ödül Puanları:
    60
    Meslek:
    Öğrenci
    merhaba hoşgeldin

TRanger bunu beğendi.
  5. DoRoMoN

DoRoMoN yabadabaduuu