www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Aziz Can Binen'in kaleminden "re:Nemesis mangası TRART Online Oku da yayınlandı! Okumak için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"MCW"(Manga-Comics-Webtoon) Çizim ekipleri neredeyse tamam! Başvuru için son hafta! Projeye göz atmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYIN

Bu Sayfayı Paylaş

1. .:asci:.

.:asci:. Yeni Üye TRART ÇEVİRİ EKİBİ

Alınan Beğeniler:
    67
    Ödül Puanları:
    55
    Meslek:
    öğrenci
    Himōto! Umaru-chan ,Tanıtım Videoları ve Karakter Tanıtımları

"Öncelikle merhaba arkadaşlar,anime ve mangaların daha detaylı ve fazla tanınması için bu tür genel bilgi derlemelerinde bulunuyorum.Başka bir sitede de aynı şekilde yapıyorum ve bu sitemizde de bu bölümde boşluk oluşunca okumamış olanlar için buraya da aktarma ihtiyacı hissettim.Okuyanlar için şimdiden teşekkür ederim"

İlk tanıtım videosu:

Açılış parçasını da içeren video:

Umaru Doma(Seiyuu:Aimi Tanaka): zeki ve güzel lise öğrencisidir.Fakat evde durum değişiyor:tam bir tembel, anime-manga ve oyunlardan başka bir şey yapmayan bir insan.Tabi bunları evdeki ağabeyi Taihei dışında kimse bilmiyor.

Taihei Doma(Seiyuu:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.) : Bir şirkette çalışıyor,küçük kız kardeşi Umaru ile birlikte yaşıyor.Kibar bir kişiliğe sahip.Ev işlerini de şirketteki işini de aksatmadan yapabiliyor.Evde kardeşinin tembelliklerini izler,yeri geldiğinde de azarlamasını bilir.

Sylphynford Tachibana(Seiyuu: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.) : Umaru'nun sınıf arkadaşıdır ve onu bir rakip olarak görür.Kendisini tam bir hanımefendi gibi göstermeye çalışsada içinde kaba tarafları da olan biri.

Kirie Motoba(Seiyuu:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.) :Umaru'nun sınıf arkadaşı.Çok içine kapanık bir kişiliği var,sürekli izlendiğini düşünür.Kısacası utangaç birisi.

Ebina Nana(Seiyuu:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız. ) :Umaru'nun sınıf arkadaşı,aynı zamanda onunla aynı apartmanda 1. katta oturuyor.Çok nazik ve çekingen bir kişiliği vardır,bunun yanında güçlü bir mideye sahip:)

Bonba(Seiyuu:Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.) : Taihei'nin iş arkadaşı aynı zamanda onun liseden arkadaşı.Afro ve sakalıyla benzersiz bir görünüşe sahiptir.Parlak ve enerjik kişiliği ile çok iyi bir insandır.

Alex(Seiyuu: Linkleri görebilmek için Giriş yapmalı veya TRART'a Üye olmalısınız.) :Taihei'nin genç bir iş arkadaşı.Yarı Japon yarı Almandır.Dışarıdan normal görünebilir ama aslında ciddi bir otakudur.

"Aimi Tanaka'nın "Kakusinteki☆Metamaruphooose!," adlı parçası açılışta yer alacak."

"Mangası Shueisha'nın Weekly Young Jump dergisinde(Shonen Jump'ın seinen olarak karşılığı) 2013 yılından beri yayınlanmaktadır.Şu an satışta olan 6 cildi bulunmaktadır.Animesi ise 8 temmuzda başlayacak,Manganın 7. cildi ile birlikte bir OAD da satışa çıkarılcak."

DarkHall bunu beğendi.
  2. DarkHall

DarkHall TRART Yöneticisi Site Yetkilisi

Kütüphane:
    1
    Alınan Beğeniler:
    557
    Ödül Puanları:
    670
    Eline sağlık Anıl çok güzel ve detaylı bir çalışma olmuş, çok beğendim gerçekten böyle tantumlara devam :)

.:asci:. bunu beğendi.
  3. .:asci:.

.:asci:. Yeni Üye TRART ÇEVİRİ EKİBİ

Alınan Beğeniler:
    67
    Ödül Puanları:
    55
    Meslek:
    öğrenci
    Forumu fazla sıkmadan eklemeye devam ederim:)

Bu Sayfayı Paylaş